Z2574 OPEN Reggaeton z Kayą 22.06.2019 r.

TERMIN: 22 czerwca 2019 r, godz: 11:00 -14:05
INSTRUKTOR: Kaya Sadowska
POZIOM: OPEN
RODZAJ: solo
LOKALIZACJA: Szkoła Tańca No Limits, ul. Legnicka 31 - pl. Strzegomski (wjazd na parking od ul. Kruszwickiej 26/28)

Na zajęcia Open można wejść na:
- karty sportowe (bez kaucji);
- jednorazowe wejście 25 zł;
- karnet na 4 lub 8 zajęć;
- karnet No Limits (nielimitowana liczba wejść w miesiącu)

Płatność gotówką/kartą na recepcji.

Na każdą godzinę zajęć obowiązuje osobna płatność/odbicie kartą sportową/skreślone wejście z karnetu.

! W przypadku korzystania z karty Multisport Plus, na zajęcia można wejść maksymalnie 15 minut po starcie danych zajęć. Osoby spóźnione ponad 15 minut nie zostaną wpuszczone na kurs.

Opis tańca
IZOLACJE to zajęcia, które uczą pracować poszczególnymi częściami ciała niezależnie, zwiększają elastyczność ciała oraz pozwalają skutecznie rozciągnąć mięśnie. Ruch nigdy nie będzie swobodny i miękki jeśli nie zapanujemy nad każdą cząstką ciała i zaczniemy nimi interpretować muzykę! Izolacje dla osób tańczących stanowią niemalże podstawę tańca.

REGGAETON to gatunek muzyczny i od niedawna również taneczny pochodzący z Portoryko. Stał się popularny w Ameryce Łacińskiej, USA i Europie (od połowy lat 90.). Wywodzi się z dancehallu i łączy elementy muzyki hip-hop i muzyki latynoamerykańskiej. Jednocześnie, o ile w hip-hopie i rapie dźwięk stanowi tło do słów, w reggaetonie jest równie ważny co tekst. Jego prosty i pulsujący rytm jest odzwierciedlany w ruchu tancerzy. Dynamiczne ruchy bioder i klatki piersiowej to najbardziej charakterystyczne elementy tego tańca. Typowe są trzęsienia, izolacje oraz bardzo szybka praca stóp. W reggaetonie odnaleźć możemy elementy tańców afrokubańskich i salsy. Energiczne i dynamiczne ruchy, bardzo gorące i trochę nieprzyzwoite są świetną receptą na dobrą zabawę.

Program zajęć
11:00 - Izolacje i bodymovement

12:05 - Reggaeton Flow steps

13:10 - Reggaeton choreo

Zapisz się
Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Numer telefonu *
Bez spacji lub myślników. Nie zapomnij dodać +48 na początku numeru.
Your answer
E-mail *
Potrzebujemy od Ciebie numer telefonu i mail, aby informować Cię o ważnych kwestiach, np. ewentualnym przesunięciu startu, chorobie instruktora itp.
Your answer
W jakim języku mamy się z Tobą kontaktować? *
Płeć *
Na jakie zajęcia się zapisujesz? *
Required
Czy posiadasz kod promocyjny?
Jeśli tak, wpisz go poniżej. Kod promocyjny obowiązuje przy zakupie karnetu. Przed pierwszymi zajęciami, okaż go recepcji.
Your answer
Czy byłeś kiedyś na zajęciach w No Limits? *
Co Cię zmotywowało, aby zapisać się na te zajęcia?
Your answer
Gdzie dowiedziałeś się o kursie?
Your answer
Zgoda z regulaminem szkoły *
Oświadczam, że zapoznałam/em i akceptuję regulamin zajęć w Szkole Tańca No Limits ( No Limits Barbara Opiełka, Kazimierza Wlk. 27, 50-077 Wrocław) z dnia 21.01.2019r. Pełny regulamin: http://nolimits.art.pl/regulaminnolimits.pdf
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych *
1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych No Limits Barbara Opiełka z siedzibą we Wrocławiu, ul. Kazimierza Wlk. 27, NIP 897-180-66-78 oraz No Limits Synergia Dawid Sikora, NIP: 615-188-99-77, ul. Ruska 47/48A, 50-079 Wrocław, w celu wykonania usług oraz informowania o bieżących aktualnościach. 2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. 3. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej http://nolimits.art.pl/daneosobowe.pdf , w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service