Klaipėdos rajono jaunimo apdovanojimai ,,Auksinės lemputės 2019“ - I etapas

Ši apklausa sukurta, kad būtų išgirsta Jūsų nuomonė ir būtų nominuoti labiausiai nusipelnę asmenys jaunimui Klaipėdos rajone. Apklausa aktyvi iki spalio 31 d. Laukiame Jūsų argumentuotų pasiūlymų dėl kandidatų, kurie bus pateikti Klaipėdos rajono Jaunimo reikalų tarybos svarstymui ir už kuriuos galėsite balsuoti kitame etape. Jaunimo reikalų taryba kartu su Klaipėdos rajono jaunimo balsais II-ame etape išrinks nominantus, kurie bus apdovanoti ,,Auksinių lempučių 2019“ vakare, gruodžio 10 d. 18 val.
Renginio organizatoriai: Klaipėdos rajono jaunimo reikalų taryba.
Renginio vieta: Vėžaičių konferencijų centras
Metų proveržis (asmuo arba organizacija, kuri per 2019 metus pakilo ir dabar dirba labai stipriai ir aktyviai jaunimo labui, arba naujai aktyviai įsitraukė į visuomeninę jaunimo veiklą). Būtina parašyti argumentus, kodėl siūlote šį kandidatą.
Your answer
Metų jaunimo ambasadorius (asmuo, kuris aktyviai veikia kartu su jaunimu, neša daug gerų žinių apie jaunų žmonių nuveiktus darbus, palaiko ir skatina jaunimo iniciatyvas, išlieka visada jaunimo draugas ir nesvarbu kokiose pareigose jis dirbtų). Būtina parašyti argumentus, kodėl siūlote šį kandidatą.
Your answer
Metų jaunimo rėmėjas (įmonė arba asmuo, kuris neatsisako paremti jaunimo, maloniai bendradarbiauja bei skatina aktyvią jaunų žmonių veiklą). Būtina parašyti argumentus, kodėl siūlote šį kandidatą.
Your answer
Metų jaunasis verslininkas (tai aktyvus jaunas žmogus, kuris startavo Klaipėdos rajone su verslo iniciatyva ir įgyvendina unikalią verslo ar socialinio verslo idėją. Tai jaunuolis, rodantis verslumo pavyzdį ir padedantis kitiems, skatindamas imtis verslo iniciatyvų rajone). Būtina parašyti argumentus, kodėl siūlote šį kandidatą.
Your answer
Metų jaunimo projektas (projektas kuris sulaukė didelio pasisekimo tarp jaunimo ir sujungė daug žmonių). Argumentuokite.
Your answer
Metų savanoris (asmuo, aktyviai veikiantis ir įsitraukiantis į įvairią visuomeninę ir jaunimo organizacijų veiklą bei bendruomenės renginius. Jis yra puikus pavyzdys žmogaus, kuriam neatlygintinas užsiėmimas visuomenei naudinga veikla yra be galo svarbus, motyvuojantis ne tik jį patį, bet ir aplinkinius). Būtina parašyti argumentus, kodėl siūlote šį kandidatą.
Your answer
Metų aktyviausia jauna šeima (tai aktyvi jauna šeima (iki 35 metų), kur visi šeimos nariai aktyviai dalyvauja visuomeninėje veikloje, skatina pilietiškumą ir imasi iniciatyvų, kuriančių pridėtinę vertę Klaipėdos rajonui ir yra tikras pavyzdys kitoms šeimoms). Būtina parašyti argumentus, kodėl siūlote šiuos kandidatus.
Your answer
Metų jaunimo lyderis (asmuo, motyvuojantis kitus siekti ir įgyvendinti užsibrėžtų tikslų, aktyviai vienijantis, telkiantis jaunus žmones vykdyti bendras iniciatyvas ir veiklas,skatinantis kitus užsiimti savanoryste bei mėginantis išspręsti Klaipėdos rajono jaunimo problemas). Būtina parašyti argumentus, kodėl siūlote šiuos kandidatus.
Your answer
Metų jaunimo organizacija (jaunimo organizacija, aktyviai veikianti, bendradarbiaujanti, įgyvendinanti naujas idėjas, rašanti projektus bei dalyvaujanti tiek visuomeniniuose, tiek kitų jaunimo organizacijų renginiuose). Argumentuokite.
Your answer
Metų jaunasis išradėjas (jaunuolis, kuris sukūrė, pagamino ar atrado kažką naują ir pritaikė savo aplinkoje ar planuoja pritaikyti). Aprašykite.
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy