Konferencja "Wielki potencjał w małych głowach"
Piątek, 26 listopada 2021 r., 16.00 - 18.30
WSB NLU, sala 126, budynek C
ul. Zielona 27, 33-300 Nowy Sącz
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Imię i nazwisko *
Nazwa placówki *
DANE DO FAKTURY
(Jeżeli faktura ma być wystawiona na przedszkole lub szkołę należy wpisać NIP płatnika)
Nabywca
Odbiorca
DANE DO ZAŚWIADCZENIA
Data urodzenia *
MM
/
DD
/
YYYY
Miejsce urodzenia *
KLAUZULA INFORMACYJNA RODO
1. Administratorem danych osobowych jest Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli CEDRiN, ul. Szkolna 2, 33-140 Lisia Góra, prowadzona przez CEDRiN Krystian Sroka, Jodłówka – Wałki 152, 33-150 Wola Rzędzińska NIP: 8732739619.
2. Dane są przetwarzane w celu wystawienia zaświadczenia i wysłania go pocztą elektroniczną lub tradycyjną oraz udokumentowania odbycia szkolenia przez NPDN CEDRiN.
3. Podstawę prawną przetwarzania danych osobowych przez NPDN CEDRiN stanowi Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dn. 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych osób fizycznych.
4. Przekazane dane osobowe będą udostępnianie pracownikom NPDN CEDRiN oraz innym osobom wyłącznie w celu wydania zaświadczenia. Dane osobowe mogą być przekazane innym instytucjom w ramach realizowanych przez nie usług na podstawie umów o powierzenie danych osobowych, a podmioty te są również zobowiązane do zachowania poufności przetwarzanych danych.
5. Dane osobowe będą przetwarzane tylko w celu wydania zaświadczenia, oraz przechowywane przez okres wynikający z odrębnych przepisów administracyjnych i oświatowych.
6. Osoba wysyłająca zgłoszenie posiada prawo do zmiany, sprostowania lub usunięcia swoich danych osobowych po wcześniejszym pisemnym oświadczeniu. Osoba wysyłająca zgłoszenie ma również prawo cofnięcia zgodny na przetwarzanie danych, zgodnie z zapisami rozporządzenia.
7. Osobom powierzającym dane osobowe przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, że przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
8. Każdorazowo podanie danych jest dobrowolne, ale brak zgody lub odmowa jej podania skutkuje brakiem możliwości wydania zaświadczenia ze szkolenia.
9. Administrator nie prowadzi profilowania osoby wyrażającej zgodę na przetwarzanie danych, oraz nie udostępnia danych zawartych w formularzu zgłoszeniowych do celów komercyjnych i innych nie związanych z realizacją zadania.

Klauzula informacyjna RODO *
Required
Wyrażam zgodę na przesyłanie mi drogą mailową informacji o nadchodzących wydarzeniach, konferencjach i szkoleniach organizowanych oraz współorganizowanych przez Niepubliczną Placówkę Doskonalenia Nauczycieli CEDRiN
Oświadczam, że zostałem zaszczepiony/a pełną dawką szczepionki przeciw Covid-19 *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy