DĖL NACIONALINIO DIKTANTO 2019 ORGANIZAVIMO ŠVIETIMO IR KULTŪROS ĮSTAIGOSE
Maloniai kviečiame švietimo ir kultūros įstaigas jungtis prie vėl organizuojamo ir Lietuvoje didžiulio populiarumo sulaukusio Nacionalinio diktanto 2019 bei pratęsti partnerystės su šiuo projektu tradiciją.
Konkurso rengėjas VšĮ Pilietinės minties institutas bei šio projekto partneriai 2019 m. kovo 8 d. 11 val. (penktadienį) kvies lietuvių kalbos mylėtojus dalyvauti Nacionaliniame diktante. Nacionalinis diktantas bus transliuojamas per LRT Radiją.
Švietimo ir kultūros įstaigų vadovus prašome:
1. Sudaryti sąlygas ir suteikti galimybę Jūsų vadovaujamose įstaigose rašyti Nacionalinį diktantą visiems to pageidaujantiems bendruomenės nariams.
2. Kuo skubiau paskirti asmenį, koordinuosiantį Nacionalinio diktanto rengimą Jūsų įstaigoje ir išplatinsiantį informaciją apie Nacionalinį diktantą.
3. Iki 2019 m. vasario 27 d. Jūsų vadovaujamoje įstaigoje paskirti patalpą (patalpas), kurioje bus rašomas diktantas konkurso dieną.
4. Įgalioti atsakingą asmenį kovo 8 dieną, Nacionalinio diktanto dieną, surinkti parašytus diktantus bei sudėjus į vieną voką išsiųsti organizatoriams (adresas: J. Jasinskio g. 16, 03500 Vilniaus m.).
5. Taip pat labai prašome iš karto po diktanto organizatoriams pranešti, kiek žmonių jūsų įstaigoje rašė diktantą.
Švietimo ir kultūros įstaiga, ketinanti sudaryti sąlygas ir suteikti galimybę savo vadovaujamose įstaigose rašyti Nacionalinį diktantą visiems to pageidaujantiems bendruomenės nariams registruojasi užpildydama anketą:
PRIDEDAMA. lapo, ant kurio galima rašyti diktantą, maketas, 1 lapas.
PASTABOS:
1. Organizatoriai tikisi, kad turėsite galimybę diktanto dalyviams atspausdinti šiuos suliniuotus lapus. Taip pat galima rašyti ir ant baltų lapų.
2. Parašius diktantą paraginkite dalyvius savo darbą nusifotografuoti – taip visi turės galimybę iškart sužinoti savo rezultatą, kai tik bus paskelbtas originalus tekstas.
3. Antrasis (finalinis) turas vyks Vilniuje, balandžio 13 d.
Plačiau: https://www.diktantas.lt/
Švietimo, kultūros įstaigos pavadinimas: *
Your answer
Atsakingo asmens už Nacionalinio diktanto organizavimą vardas, pavardė: *
Your answer
Pareigos: *
Your answer
Elektroninio pašto adresas: *
Your answer
Telefono numeris: *
Your answer
Adresas, kuriame bus vykdomas Nacionalinis diktantas: *
Your answer
Numatomas , preliminarus dalyvių skaičius: *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service