Chci vést workshop pro M.arter:
Zdravíme,

jsme rády, že chcete vést jeden z našich workshopů. M.arter je vzdělávací a networkingová platforma pro ženy na rodičovské dovolené. Pomáháme růstu potenciálu žen na rodičovské dovolené a dáváme stopku stereotypům panujícím ve společnosti. Našim cílem je předcházet negativním dopadům tohoto krásného období, udržovat cenný lidský kapitál a pomáhat slaďovat rodinný život s kariérou.

Pořádáme vzdělávací workshopy pro ženy na rodičovské dovolené. Jsou určeny pro všechny, které berou toto období jako příležitost a mají chuť učit se novým věcem.

Zaměřujeme se na:
- návrat do pracovního procesu (stávající či nový zaměstnavatel)
- založení či řízení vlastního podnikání žen (od nápadu k realizaci a ještě dál)
- obecný osobní rozvoj


M.arter znamená matka a barter.
V případě, že jste žena či muž na rodičovské dovolené (platí také pro ženy na mateřské a těhotné budoucí matky) a poskytnete nám své know-how, uspořádáte pro nás workshop. Máte nárok na workshop dle svého výběru zdarma.
Jestliže nejste žena či muž na rodičovské, vůbec nevadí. Váš vklad je brán jako dar či chceš-li investice do potenciálu druhých, žen na rodičovské dovolené.

Značka: Děti a úsměv v klidu s sebou.

Pokud se vám naše myšlenka zamlouvá– zapojte se jako lektor, sdílejte své know-how i zkušeností a pomozte tak někomu dalšímu.

První krok pro vaše zapojení je snadný, stačí vyplnit tento dotazník.
Email address *
Jméno a příjmení: *
Your answer
LinkedIn:
Your answer
Instagram:
Your answer
Telefon: *
Your answer
Kde bydlíte? *
V případě, že bydlíte mimo Prahu nebo Brno, kde to je: *
Your answer
Obor a oblast vašeho působení: *
Your answer
Téma workshopu, který chcete nabídnout: *
Your answer
Rozepište se nám více o svých zkušenostech a know-how: *
Your answer
Máte zkušenosti s: prezentacemi, seprezentací, workshopy atd.: *
Jaké jsou vaše zkušenosti:
Your answer
Blog:
Your answer
Webové stránky:
Your answer
Jiné reference: *
Your answer
Jste žena na rodičovské dovolené: *
Jste si vědom/a či vědom skutečnosti, že "investice" vašeho času je bezúplatná aktivita, která má pomoci k rozvoji potenciálu žen na M.arter + získáte účast na workshopu dle svého výběru zdarma (pokud jste také na RD)? *
Odkud ses o nás dozvěděl/a: *
Jaká témata by zajímala vás? (vyplňte v případě, že jste na MD/RD či těhotná)
Your answer
Chcete nám něco vzkázat?
Your answer
Souhlasím s použitím mé emailové adresy pro případné informování o dalších aktivitách M.arter z.ú. (změny v procesu, potvrzení, registrace, atd.), mou případnou identifikaci na událostech samotných, a se zařazením do newsletteru M.arter z.ú., ze kterého se mohu kdykoli odhlásit. Mnou sdělená emailová adresa nebude použita za žádným jiným účelem a nebude předávána třetím stranám. Kdykoli mohu požádat o její odstranění napsáním emailu na adresu mojeudaje@marter.cz *
Uděluji M.arter z.ú. svůj výslovný souhlas k pořízení, užití a nakládání se zvukovými a obrazovými záznamy mé osoby, včetně jejich šíření, pořízených v souvislosti s aktivitou tohoto projektu za účelem jeho prezentace, a to všemi obvyklými způsoby, s jejich následnou úpravou (např. retuše, počítačová grafika) a jejich případným spojením s jinými díly nebo zařazením do souborného díla. Tento souhlas uděluji M.arter z.ú. bezplatně. Zejména uděluji souhlas M.arter z.ú. v souladu s ust. § 84 a násl. zák. č. 89/2012 Sb., Občanského zákoníku, souhlas s užitím pořízených fotografií, obrazových a zvukových záznamů, v jakýchkoli médiích či jinak je sdělovat veřejnosti v rámci interní i externí komunikace (zejména pak na internetu, sociální sítích a intranetu) a to výhradně v souvislosti s uvedenou aktivitou, a dále pak v reklamních a propagačních materiálech M.arter z.ú. jak v tištěné, tak v elektronické (digitalizované) podobě. Rovněž souhlasím s tím, aby M.arter z.ú. poskytl licenční oprávnění k užití fotografií, obrazových a zvukových záznamů třetím osobám, a to zejména pro účely vytvoření reklamních a marketingových materiálů M.arter z.ú. *
Děkujeme za vyplnění dotazníku. Co nejdříve vás budeme kontaktovat. Těšíme se, až vás poznáme.
Tým M.arter
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy