Konkurs Matematyczne Preteksty - edycja 2017/2018. Zgłoszenie szkoły/przedszkola.
Wypełnia wyłącznie koordynator Konkursu, PO UZYSKANIU ZGODY dyrekcji swojej placówki.
Upominki dla koordynatora
Doskonale wiemy, że macie Państwo mnóstwo pracy, a koordynowanie konkursu to dodatkowy wysiłek i czas, które doceniamy. Dlatego chcemy uhonorować tę Waszą dodatkową pracę przy naszym konkursie nagrodą dla każdego koordynatora.
Prosimy o wybranie dla siebie indywidualnych upominków, zgodnie z p.5.1. regulaminu, czyli o łącznej wartości nie przekraczającej 10% sumy wpłat wpisowego wszystkich Waszych uczestników.

Prosimy wybrać poniżej upominki z naszej oferty (www.matejuk.pl), począwszy od tych, na których najbardziej Państwu zależy. Po otrzymaniu wszystkich Państwa wpłat, określimy, które z nich możemy przekazać, zgodnie z warunkami regulaminu.

Upominek 1 *
Upominek 2 *
Upominek 3 *
Upominek 4 *
Upominek 5 *
Dane szkoły/przedszkola
UWAGA!
Prosimy o uważne wpisy, ponieważ wprowadzone dane NIE będą poprawiane ręcznie. Będą one figurowały bez poprawek na wszystkich dokumentach Konkursu - m. in. na dyplomach, adresach do korespondencji itp.
Szkoła/przedszkole - województwo: *
Szkoła/przedszkole - miejscowość: *
Prosimy wpisać tylko nazwę miejscowości. Prosimy nie używać wielkich liter wewnątrz wyrazów! Np. właściwy wpis to Warszawa, a nie WARSZAWA albo warszawa. Tekst nie będzie poprawiany i będzie używany wszędzie: w korespondencji, na dyplomach itp.
Your answer
Szkoła/przedszkole - nazwa: *
Prosimy wpisać tylko nazwę placówki. Prosimy nie używać wielkich liter wewnątrz wyrazów! Wprowadzona nazwa nie będzie później poprawiana i będzie używana wszędzie: w korespondencji, na dyplomach itp.
Your answer
Szkoła/przedszkole - ulica i nr budynku: *
Prosimy wpisać tylko nazwę ulicy/placu i nr budynku. Prosimy nie używać wielkich liter wewnątrz wyrazów! Wprowadzone dane nie będą później poprawiane i będą używana wszędzie: w korespondencji, na dyplomach itp.
Your answer
Szkoła/przedszkole - KOD i POCZTA: *
UWAGA! Prosimy wpisać 2 elementy: KOD pocztowy i MIEJSCOWOŚĆ poczty. Prosimy nie używać wielkich liter wewnątrz wyrazów! Wprowadzone dane nie będą później poprawiane i będą używana wszędzie: w korespondencji, na dyplomach itp.
Your answer
Szkoła/przedszkole - adres poczty elektronicznej sekretariatu: *
Prosimy wpisać tylko adres e-mail seretariatu, bez spacji itp., w postaci "wysyłkowej", a nie antyspamowej np. z "(at)". Prosimy o uważny wpis ponieważ błąd uniemożliwi komunikację
Your answer
Liczba wszystkich uczniów/wychowanków placówki. *
UWAGA! Prosimy wpisać dokładną liczbę WSZYSTKICH uczniów/wychowanków placówki, a nie tylko liczbę przewidywanych uczestników. To ważne, ponieważ ewentualnych sponsorów zachęcamy do obdarowania nie tylko uczestników, ale również KAŻDEGO ucznia/wychowanka. To także ważne dla nas, żeby wstępnie oszacować maksymalną liczbę 5% uczestników II etapu.
Your answer
Informujemy, że dane koordynatora Konkursu zbierane są w związku z organizacją konkursu przez firmę MATEJUK Książki i Pomoce Dydaktyczne Marek Matejuk, z siedzibą w Wałbrzychu, przy ulicy Wrocławskiej 45, i nie będą udostępniane innym podmiotom, z wyjątkiem sytuacji określonych prawem.
Koordynator Konkursu ma prawo do dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania.
Podanie danych jest dobrowolne, ale ich brak uniemożliwi udział szkoły/przedszkola w Konkursie.
Dane są przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności i polityką prywatności Google.
Zbiór danych został zgłoszony do rejestracji u Głównego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.
Koordynator - imię: *
Nie używaj wielkich liter wewnątrz wyrazów!
Your answer
Koordynator - nazwisko: *
Nie używaj wielkich liter wewnątrz wyrazów!
Your answer
Koordynator - adres poczty elektronicznej bezpośredniego kontaktu: *
Musi być adresem skrzynki, do której dostęp ma wyłącznie koordynator, czyli również inny niż adres sekretariatu placówki, ponieważ część informacji będzie kierowana wyłącznie do Koordynatora! Prosimy o uważny wpis ponieważ błąd uniemożliwi komunikację.
Your answer
Koordynator - telefon: *
Prosimy o numer telefonu bezpośredniego kontaktu, na który również można wysłać informację sms.
Your answer
Dane do faktury - nazwa.
Wpisz tylko wtedy, jeżeli udział części uczestników sfinansuje Rada Rodziców lub inna instytucja, potrzebująca fakturę. Prosimy wpisać jej pełną nazwę. Nie używaj wielkich liter wewnątrz wyrazów! Dane nie będą poprawiane ręcznie.
Your answer
Dane do faktury - ulica i nr.
Wpisz tylko wtedy, jeżeli udział części uczestników sfinansuje Rada Rodziców lub inna instytucja, potrzebująca fakturę. Prosimy wpisać jej adres: ulicę oraz nr budynku i lokalu. Nie używaj wielkich liter wewnątrz wyrazów! Dane nie będą poprawiane ręcznie.
Your answer
Dane do faktury - kod i poczta.
Wpisz tylko wtedy, jeżeli udział części uczestników sfinansuje Rada Rodziców lub inna instytucja, potrzebująca fakturę. Prosimy wpisać jej adres: kod pocztowy i miejscowość poczty. Nie używaj wielkich liter wewnątrz wyrazów! Dane nie będą poprawiane ręcznie.
Your answer
Dane do faktury - NIP.
Wpisz tylko wtedy, jeżeli udział części uczestników sfinansuje Rada Rodziców lub inna instytucja, potrzebująca fakturę. Prosimy wpisać jej NIP. Nie używaj wielkich liter wewnątrz wyrazów! Dane nie będą poprawiane ręcznie.
Your answer
Zgadzam się na przetwarzanie danych i komunikację związaną z organizacją Konkursu. *
Required
Zapoznałam/em się z regulaminem konkursu. *
Required
Informacja edukacyjna i handlowa. *
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji edukacyjnych (warsztaty dla nauczycieli, konferencje, publikacje itp.) i handlowych (rabaty, promocje, nowości itp.) od firmy MATEJUK Książki i Pomoce Dydaktyczne Marek Matejuk, z siedzibą w Wałbrzychu, przy ulicy Wrocławskiej 45, drogą elektroniczną.
Z polecenia:
Jeżeli zgłoszenie do Konkursu polecił Ci koordynator z innej placówki i chcesz mu za to podziękować, to wpisz tutaj jego adres e-mail, którego użył, kiedy sam zgłaszał udział swojej placówki.
Your answer
WAŻNE!
Ponieważ e-maile od nas mogą być dostarczane przez system wysyłek masowych to Twój serwer pocztowy może tę korespondencję traktować jako spam, choć nie jest ona niechciana, i nasze wiadomości nie będą do Ciebie docierały.
Dlatego przejdź teraz do systemu obsługi Twojej poczty elektronicznej i 1) zapisz do książki adresowej oraz 2) dodaj do listy zaufanych nadawców oba adresy, z których możesz otrzymywać nasze e-maile, czyli: konkurs@matpret.pl oraz list@firmamatejuk.com.pl.
Następnie wróć tutaj i skończ wysyłanie tego formularza.
UWAGA!
PRZED KLIKNIĘCIEM w przycisk "Prześlij", dokładnie sprawdź wprowadzone przez Ciebie dane.

PO KLIKNIĘCIU w przycisk "Prześlij", przejdź na górę strony i sprawdź komunikat serwera.
Jeżeli pojawi się komunikat o zapisaniu danych na serwerze to wszystko jest OK. Jeżeli pojawi się komunikat o problemach z zapisaniem Twoich danych to ponów przesyłanie danych po pewnym czasie.

NIE ZAMYKAJ strony z komunikatem serwera, dopóki nie otrzymasz e-maila z wysłanymi przed chwilą danymi.
Sprawdź je i ewentualnie popraw, korzystając z funkcji "Edytuj swoją odpowiedź" (na dole strony z komunikatem serwera).

Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms