Jak przekonać tych, bez których nic nie zrobimy – uczestników i instytucje? I dyskusja online
Chcesz wziąć udział w dyskusji w ramach konferencji "Teatr - sztuka społeczna"? Wypełnij formularz zgłoszeniowy.

5 grudnia, w godz. 12.45-14.15 na platformie ZOOM

Jak zacząć współpracę z instytucjami? Co zrobić, żeby wzbudzić zaufanie, jak nawiązać relację i jak opowiadać o swoich pomysłach?
Zapraszamy do warsztatowej wymiany myśli i doświadczeń dotyczących realizacji projektów wspólnie z instytucjami. Przyjrzymy się wyżej wymienionym tematom oraz poświęcimy uwagę zagadnieniom takim jak charyzma, pierwsze wrażenie, przedstawianie swoich kompetencji, opowiadanie o tym, czego chcemy się podjąć.

Prowadzący: Marta Wiśniewska, Mateusz Przygodziński, Patryk Ziernicki

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.
Email address *
Imię i nazwisko *
Województwo, w którym mieszkasz *
Czym zajmujesz się zawodowo? *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w projekcie Teatr - sztuka społeczna INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH Podstawa prawna Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i swobodnym przepływaniem takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – RODO)Administrator Danych Osobowych Administratorem Państwa danych osobowych będzie Iwona Konecka Kontakt: - listownie na adres siedziby fundacji lub mailowo iwona.konecka@gmail.com Cel przetwarzania danych osobowych Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu realizowania projektu "Teatr - sztuka społeczna" Rodzaj danych Dane, jakie będziemy przetwarzać to: imię i nazwisko , data urodzenia, dane adresowe, adres mailowy. Okres przechowywania danych Państwa dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia projektu. Odbiorcy danych osobowych Państwa dane będziemy przekazywać wyłącznie podmiotom niezbędnym do realizacji projektu oraz jego rozliczenia. Zapewnienie odpowiedniej ochrony danych Państwa dane osobowe będą zabezpieczone przez stosowanie odpowiednich środków technicznych i organizacyjnych zapewniających właściwy stopień ich zabezpieczenia. Prawa związane z przetwarzaniem danych przysługuje Państwu prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez podania przyczyny, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania ,którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Przysługuje Państwu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów z zakresu ochrony danych osobowych. Administrator Danych Osobowych *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy