Chaos Control - CS:GO Takım Başvuru Formu
Chaos Control takımı için başvurularımız her zaman açıktır. Şuan için başvuru yapabileceğiniz Takımlar: Dota 2, PUBG , CS:GO ve League Of Legends. Bu formdan sadece CS:GO takımı için başvuru yapabilirsiniz. Takıma gerçekten uyum sağlayabilecek oyuncular test edilerek seçilecektir.

Size başvuru formunda vermiş olduğunuz iletişim adresinden dönüş yapacağız. Mutlaka tüm oyuncuların göndermiş olduğu başvurular incelenecektir. Yıllardır takımımıza çok büyük yoğunlukta başvurular gelmektedir. Bu başvurular arasında uygun görülmezseniz, size dönüş yapılmayacaktır. Gerçek bir aile ortamında sürekliliği olacak oyunculara ihtiyacımız var. Bu yüzden Yaş sınırı yoktur. Her yaştan oyuncu takımımıza katılabilir.

Takımlarımız sınırlı sayıda oyuncuya sahip değildir. Takımımıza gerçekten uyum sağlayacak oyuncuları her daim takımımıza bekliyoruz. Unutmayın oyun oynamanın yaşı yoktur. Takıma katılmak için yaş sınırımızda yoktur. Küçük yaş genç yetenekleri dahi takımımıza bekliyoruz. Önemli olan sizin kişiliğinizdir. Oyun her zaman antrenman ile geliştirilir. Gerçek bir takım olmak için Takım Ruhuna sahip olmak gerekir! Hayat bir oyundur ve bizde bu hayata oyuncu olarak başladık.
CHAOS CONTROL

Takıma başvuruda bulunmak için gereken şartlar: (Mikrofon ve Teamspeak 3 kesinlikle şarttır. TS Serveri sadece takıma özeldir.)

Efendi, küfür etmeyen, saygılı, dürüst, online süresi yüksek (Hergün pc başında 7 8 saat durabilen), Gaming organizasyon olarak turnuva maçları ve yayınlarda bazen görev yapabilecek, çekiliş ve dağıtımı yapabilecek, takım arkadaşları ile çok iyi geçinip aile ortamında olacak genç yetenekler aramaktayız.
________________________________________________________________________________________
Takımın amacı beraber eğlenmek ve arkadaş ortamında vakit geçirmektir. Takım antrenmanlar ile profesyonel seviyeye gelincede turnuvalara katılıp kazanma amacındadır.

Takımın resmi internet sitesi: www.chaos-control.net/gaming
Daha önce çok sağlam (REAL) yada ünlü bir takımda oynadınız mı? *
Kaç Yaşındasınız? ( Genç Oyuncular Önceliklidir! ) *
Oyunu ne kadar süredir oynuyorsunuz? *
Şuanda hangi rütbedesiniz? *
Günlük online süreniz? *
Sizinle iletişime geçebilmemiz için Facebook linkinizi gönderin. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy