Zgłoszenia uczestnika - Szara 2019
Informacja o ochronie danych osobowych *
Administratorem danych osobowych jest parafia p.w. św. Andrzeja Boboli w Warszawie (ul. Rakowiecka 61, 02-532 Warszawa, tel. 22 5428707). Dane osobowe są przetwarzane na podstawie Pani/Pana zgody w związku z organizacją pielgrzymki na Jasną Górę w dniach 5-14 sierpnia 2018, w której chce Pani/Pan wziąć udział. Dane mogą być przekazywane innym odbiorcom wyłącznie, gdy będzie to niezbędne w celach organizacyjnych (np. ubezpieczenie). Dane będą przetwarzane do czasu zakończenia wszystkich działań związanych z pielgrzymką, nie później niż do 1ego sierpnia 2019. Jest Pani/Pan uprawniona/y do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia (co będzie wiązać się z rezygnacją z udziału w pielgrzymce) lub ograniczenia przetwarzania. Ponadto jest Pani/Pan uprawniona/y do wniesienia skargi do Kościelnego Inspektora Ochrony Danych.
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych *
Wyrażam zgodę na przechowywanie moich danych osobowych w celu prowadzenia procesu rejestracji pielgrzymów Grupy Szarej (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883). Przyjmuję również do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania. Oświadczam, że wyrażam zgodę na przesyłanie wprowadzonych przeze mnie danych osobowych za pośrednictwem formularza Google.
Informacja grupowa *
Postaramy się, aby osoby, które dokonają zapisu przed 21/07/2019 otrzymały swoje gadżety podczas zapisów w dn 2-4 sierpnia wraz z pakietami WAPM. Osoby, które nie zdążą się zapisać, poprosimy o odebranie gadżetów już w trakcie trwania pielgrzymki.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service