Přihláška - Robotiáda 6. 2. 2021
Tuto přihlášku prosím vyplňte, pokud s námi chcete soutěžit na soutěži Robotiáda. Letos proběhne soutěž online. Všechny informace lze nalézt na našem webu www.robotiada.cz.
Email address *
Souhlas s nakládáním s osobními údaji *
Pokud nám nechcete/nemůžete sdělit jména studentů, napište v registraci Student1, Student2. atd. - bližší informace - https://goo.gl/PxUjWd
Název týmu *
Prosím volte název týmu bez speciálních znaků (tedy tak, aby se dal přečíst :-) )
Škola / organizace/rodinný tým *
napište školu nebo organizaci (Dům dětí a mládeže, Středisko volného času apod.), za kterou se budete účastnit
Vyberte kategorii ZŠ (6 - 15 let) či SŠ (15 - 19 let). *
Pokud se přihlásí větší počet týmů z různých škol. (více než 20 různých škol) bude uplatněno pravidlo, že z každé školy budou přijaty pouze dva týmy v každé z kategorií (ZŠ/SŠ) v pořadí podle přihlášení. Třetí tým ze stejné školy bude veden jako náhradní tým podle data přihlášení a bude automaticky zařazen do soutěže, jestliže nedojde k naplnění kapacity, nejpozději po ukončení přihlašování (20.1.2019). Pokud by se z jedné školy chtělo přihlásit více týmů, doporučujeme zorganizovat předkolo soutěže v rámci dané školy a nejlepší dva týmy delegovat do vlastní soutěže.
Město *
Jakých disciplín se chcete účastnit? *
Čára a Tajná disciplína probíhají paralelně! Každý tým si musí vybrat minimálně jednu z disciplín. Freestyle nám pošlete video před samotnou soutěží. (Pokud se chcete zúčastnit Freestylu WeDo, prosím vytvořte zvlášť tým, pro své nejmenší roboťáky.)
Required
Zúčastnili jste se Robotiády v předcházejích ročnících?
Clear selection
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of JCMM. Report Abuse