Стисла інформація про обласну конференцію та форма запиту на участь.
Експериментальна ініціатива “Розумна Взаємодія” має значний потенціал як для соціального, так і для економічного розвитку місцевих громад. Ініціатива пропонує сучасні інструменти та цікаві підходи до участі громадян, місцевого бізнесу і організацій громадянського суспільства у місцевому самоврядуванні, а також для багаторівневої міжсекторальної взаємодії та врядування, в т.ч. в сфері спільних інтересів громад, взаємодії місцевого самоврядування та державного управління.
Властивості та потенціал “Розумної Взаємодії” розглядається як “інновація з українським корінням” та вже викликала зацікавленість в середовищі експертів та міжнародних донорів (пілотування Британською Радою, розгляд учасниками міжнародного симпозіума в Лондоні, запрошення до обговорення з провідними інституціями у Вашингтоні і т.і.). 64 ОТГ/ОМС з 21 областей України вже зацікавились впровадженням “Розумної Взаємодії” у своїх громадах, і 7 з них було відібрано для пілотування з вересня 2019 року.

Обласна конференція пропонує учасникам ознайомитись детальніше та обговорити декілька важливих питань. Орієнтовна програма заходу:
1) презентація особливостей та відмінностей “Розумної Взаємодії”, проміжних результатів реалізації в пілотних громадах представниками ОМС/ОТГ, а також стисле порівняння з пілотними громадами декілька інших областей (захід, схід, центр та південь України), окреслення можливостей для розвитку багаторівневого врядування та міжсекторальної взаємодії за участю громадян.
2) обговорення з учасниками питань наступних кроків в інтересах громад та більш ефективної взаємодії. Розробка рекомендацій учасниками.

Запрошуються активні громадяни, представники громадських об’єднань, бізнесу, ОДА, обласної ради. Будь ласка, заповніть онлайн форму на участь. Учасники відбираються організаторами на підставі мотивації участі та наявності вільних місць (планується до 50 учасників). Всім відібраним учасникам буде надіслано запрошення на вказаний імейл з інформацією щодо часу та місця заходу. Тим, хто не потрапить на захід, організатори надішлють інформаційні матеріали на вказаний імейл (орієнтовно в березні).
Email address *
Ваше Прізвище Ім'я та по Батькові *
Телефон для зв'язку *
Який захід маєте бажання відвідати *
Ви є представником *
Вкажіть назву установи/отганізації яку представляєте та вашу посаду в ній *
Яка ваша мотивація взяти участь у заході, чим Вам цікавий цей захід? *
Відповідно до Закону України "Про захист персональних даних" від 01.06.2010 р. №2297VI, я добровільно даю згоду на збір та обробку моїх персональних даних БФ "Молода громада" *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy