ROI - שאלון סקירה עסקית 
השאלון הבא מיועד לצורך אפיון העסק שלך ועל מנת שנתאים את ההצעה הטובה ביותר עבורך מתוך מגוון השרותים שבעזרם יחד נוכל להביא את העסק שלך לשלב הבא

שיווק דיגיטלי בשיטת הפנטגון - חיבור אופטימלי לעולם הדיגיטלי

אסטרטגיה - בעזרתה נתווה את הדרך עם חיבור לחזון של העסק ובעליו.
שיווק - המקור שבעזרתו נזרים מתעניינים חדשים לעסק באופן קבוע וסיסטמטי וניצור מכונה שיווקית משומנת.
מכירות - הדרך היחידה שבעזרתה נוכל להכניס כסף לעסק 
פיננסים - ניהול הכספים, הוזלת עלויות, הנהלת החשבונות ומינוף הם רק חלק אבל קריטי במערכת העסקית
ניהול - יכולות הניהול, קבלת ההחלטות ואופן ביצוע המשימות והאסטרטגיה העסקית הינם לב העסק   

מודל הפנטגון עוסק בחיבור בין כל מחלקות העסק כך שהעסק יעבוד בהרמוניה ובעל העסק יוכל לנהל אותו ולא להיות עובד בעסק.

אנו מתאימים לכל עסק את סל השירותים שמתאימים לו על מנת שנוכל לקבל החזר השקעה (ROI) מהיר ויציב באופן המקסימלי !!!

כי זה לא עובד רק לעשות קמפיין או רק להקים אתר או רק להפיץ אורגנית בפייסבוק - אנו מחברים עבורך את מכלול הפעולות שיגרמו לעסק שלך לצמוח במהירות באופן האופטימלי
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
מודל הפנטגון - חיבור כל מחלקות העסק לצמיחה הרמונית
תאר את העסק שלך
Clear selection
דפוס חשיבה - הגורם החשוב ביותר בכל הצלחה עסקית מסתכם ביכולת שלך להתמודד עם אי ודאות ושינוי. זוהי מיומנות שאפשר ללמוד על ידי עבודה על ההתפתחות האישית שלך, שיפור דפוס חשיבה ויצירת סביבה תומכת. תאר/י את החוויה שלך עם התפתחות אישית.
Clear selection

אסטרטגיה - ברגע שיש לך את דפוס החשיבה הנכון כבעל עסק, אתה צריך להגדיר חזון ברור לעסק שלך, להגדיר תוכנית אסטרטגית ברורה, ולאחר מכן להיות בעל תושייה מספיק כדי למצוא את הזמן  והכסף על מנת לגרום לזה לקרות. תאר/י את החוויה שלך עם אסטרטגית העסק.

Clear selection

טקטיקה - ברגע שיש לך אסטרטגיה ברורה לעסק שלך, אתה צריך לשלוט ב-4 מיומנויות מפתח כדי להפוך את האסטרטגיה שלך לתוצאות אמיתיות - מכירות, שיווק, ניהול ופיננסים. תאר/י את החוויה הכללית שלך בבניית העסק שלך.

Clear selection

שיווק - מטרת העל בשיווק העסק שלך הינו יצירת כמות מתעניינים חדשים באופן קבוע. תאר/י את החוויה שלך עם שיווק העסק.

Clear selection
שיווק ונכסים דיגיטליים - נכסים דיגיטליים אפשר להגדיר כמקורות תנועה של מתעניינים ורוכשים דרך הרשת דוגמת אתר אינטרנט, דף עסקי פעיל, רשימות תפוצה וכדומה. תאר/י את החוויה שלך עם שיווק ונכסים דיגיטליים של העסק.
Clear selection

מכירות - הצלחת כל עסק מתבטאת ביכולת שלו לסגור עסקאות, וככל שיהיו יותר מכירות כך ההכנסות יגדלו. מחלקת המכירות נשענת על אספקת המתענינים ממחלקת השיווק כך שהן חייבות לעבוד בהרמוניה. תאר/י את החוויה שלך במחלקת המכירות בעסק (גם אם הינך מבצע אותה בעצמך)

Clear selection
ניהול: ניהול נכון הוא המפתח המרכזי בעסק. ככל שבעל העסק ינהל אותו טוב יותר וידע לספק שירות לקוחות מעולה, לגייס עובדים מוכשרים, להניע את העובדים ליעילות מקסימלית ולתכנן את פיתוח העסק באופן מתמיד כך העסק יוכל לנסוק ביחס ישר. תאר/י את החוויה שלך עם ניהול העסק.
Clear selection

פיננסים: היות וכל עסק מושתת על כסף, לבעל העסק נדרשים כישורים גבוהים בניהול הכספים על ידי ניתוח מחזור המכירות והרווחיות, הגדרת נקודת האיזון, הוזלת עלויות קבועות, יצירת תכנית פיננסית ארוכת טווח שכוללת יעדים ותקציבים, שליטה בתזרים המזומנים וניהול הרווחים. שורת הרווח תיקבע בהתאם לרמת השליטה של בעל העסק. תאר/י את החוויה שלך בניהול כספי העסק.

Clear selection

הסביבה בה חי בעל העסק הינה גורם מכריע להתפתחותו בעוד שהיא מחולקת ל-2, סביבה תומכת מוראלית וסביבה תומכת מקצועית. ג'ים רוהן, פילוסוף עסקים וגורו של פיתוח עצמי ומוטיבציה, נודע בין היתר בזכות האמרה הבאה: "אתם הממוצע של חמשת האנשים שעמם אתם מבלים הכי הרבה זמן" 

תאר/י את התשובה שהכי מתאימה לנסיון שלך עם האנשים בסביבתך.

Clear selection

אנא ציין/י איזו תשובה מתארת את העסק שלך בצורה הקרובה ביותר

Clear selection

במה את/ה מוכן/ה להשקיע כדי להשיג את כל היעדים העסקיים שלך?

Clear selection
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of R.O.I קידום עסקים. Report Abuse