Seminārs par valsts atbalstu krīzes skartajiem uzņēmējiem
2021.GADA 31.MARTĀ

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Latgales reģiona Daugavpils nodaļa, Europe Direct Informācijas centrs Daugavpilī sadarbībā ar Ekonomikas ministriju aicina uzņēmējus uz tiešsaistes semināru par valsts atbalsta iespējām, kas notiks trešdien, 31. martā plkst.10:00 – 11:30 Zoom platformā.
Uzņēmējiem, kuru biznesu ir ietekmējuši Covid-19 pandēmijas ierobežojumi, joprojām ir pieejams dažāda veida finansiālais atbalsts no valsts, kā dīkstāves atbalsts, algu subsīdijas un apgrozāmo līdzekļu grants. Valdība nesen ir arī uzlabojusi nosacījumus atbalsta saņemšanai, padarot to pieejamāku uzņēmējiem, kuru bizness cieta no krīzes jau pagājušajā gadā.

Semināra darba kārtība
10:00 – 10:30 Valsts atbalsts krīzes skartajiem uzņēmējiem
Ilze Lore, Ekonomikas ministrijas Uzņēmējdarbības konkurētspējas departamenta direktora pienākumu izpildītāja
10:30 – 10:45 Jautājumi un atbildes
10:45 – 11:15 Pieteikšanās valsts atbalstam Valsts ieņēmuma dienestā
Santa Garanča, Valsts ieņēmumu dienesta Nodokļu nomaksas veicināšanas pārvaldes vadītāja
11:15 – 11:30 Jautājumi un atbildes

Latgales Biznesa klubs un seminārs norisināsies „ZOOM” platformā. Dalība tikai ar iepriekšēju reģistrāciju. Dalība bezmaksas. Papildus informācija: marina.terza@chamber.lv , Tel. 22055036 (Marina)

Reģistrācija: https://ej.uz/LatgalesPasakumi

*Apmeklējot pasākumu, Jūs piekrītat savu bilžu un video publicēšanai LTRK mājas lapā un sociālajos tīklos
VĀRDS UZVĀRDS *
ORGANIZĀCIJAS NOSAUKUMS *
TĀLRUNIS *
EPASTS *
REĢISTRĒJOTIES PASĀKUMAM ES PIEKRĪTU
1. Reģistrējoties dalībai pasākumā (turpmāk – Pasākums), Uzņēmums piekrīt, ka Pasākuma norises laikā Uzņēmuma pārstāvis (turpmāk – Dalībnieks) var tikt fotografēts un filmēts. Organizators ir tiesīgs video un fotofiksācijas rezultātā radīto materiālu kopumā vai pa daļām izmantot jebkāda veida informēšanai par Pasākuma norisi. Dalībnieks ir informēts, ka Organizators izmantos šīs tiesības brīvi pēc saviem ieskatiem, tajā skaitā ir arī tiesīgs nodot tās tālāk trešajām personām. Dalībniekam ir tiesības pieprasīt no Organizatora informāciju par trešajām personām, kurām nodotas tiesības izmantot video un/vai fotofiksācijas rezultātā radīto materiālu. Dalībnieks var iebilst pret šajā sadaļā noteiktajām darbībām un pieprasīt pārtraukt materiālu publicēšanu tikai gadījumā, ja konkrētajā fotogrāfijā Dalībnieks ir tieši identificējams, un Organizatoram ir tehniski iespējams dzēst konkrēto Dalībnieku un/vai neizmantot konkrēto fotogrāfiju.
2. Reģistrējoties Pasākumam, Dalībnieks nodod Organizatoram šādus savus datus: vārds, uzvārds, e-pasta adrese, telefona numurs. Dalībnieks, reģistrējoties Pasākumam, apliecina savu brīvu gribu dalībai pasākumā, kā arī izsaka piekrišanu Dalībnieka datu apstrādei ievērojot Pasākuma norisei nepieciešamo apjomu, mērķi un termiņu.
3. Organizators apliecina, ka Dalībnieka iesniegtie dati tiks glabāti, apstrādāti tikai tādā apjomā un termiņā, kādā tas nepieciešams Pasākuma norisei un Dalībnieku uzskaites kontrolei, bet ne ilgāk kā 1 gadu pēc Pasākuma norises.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy