DAUGAVPILĪ: Seminārs un diskusija “Trauksmes celšanas likums: ko tas nozīmē uzņēmējam?”
2019.gada 13.septembrī no plkst. 10.00 -13.00
LTRK birojs Daugavpilī (Lāčplēša iela 10, Daugavpils, 2.stāvs)

Kopš 1. maija cīņai pret korupciju, nolaidīgu rīcību, cilvēktiesību un citiem sabiedrības interešu pārkāpumiem darba vidē ir spēcīgs atbalsts – Trauksmes celšanas likums, kas nodrošina aizsardzību trauksmes cēlējiem. Likums arī nosaka, ka visās valsts iestādēs, kā arī uzņēmumos, kuros strādā vismaz 50 darbinieku, no 1. maija jābūt iekšējās trauksmes celšanas kanāliem.

Seminārā diskutēsim par to, kas ir trauksmes celšana, kādus ieguvumus tā sniedz uzņēmumiem un sabiedrībai, par ko var un vajag celt trauksmi. Pārrunāsim aktuālākos jautājumus par iekšējā trauksmes celšanas mehānisma ieviešanu, raksturīgākos pārkāpumus un veidus, kā tos risināt.

Lai veicinātu pieredzes apmaiņu un diskusiju, semināra dalībnieki aicināti apdomāt piemērus saistībā ar trauksmes celšanu, kas balstīti pašu pieredzē.
Publicitātes nolūkos semināra laikā tiks uzņemtas fotogrāfijas.

Programma:
10.00-10.30 Kas ir trauksmes celšana?
10.30-11.00 Iekšējās trauksmes celšanas sistēmas izveide un ieviešana
11.00-11.10 Pauze
11.10-12.30 Diskusija par raksturīgākajiem pārkāpumu gadījumiem un kā tos risināt
12.30-13.00 Trauksmes celšanas mehānismu daudzveidība un noslēguma secinājumi


Semināra vadītāja: Inese Kušķe, Valsts pārvaldes politikas departamenta eksperte, viena no Trauksmes celšanas likuma autorēm.

Dalība maksa: bezmaksas
Dalībnieku skaits: 35 vietas
Pieteikšanās: https://forms.gle/JcBAf6KZqeAAB2qh7
VĀRDS UZVĀRDS *
Your answer
ORGANIZĀCIJAS NOSAUKUMS *
Your answer
TĀLRUNIS *
Your answer
EPASTS *
Your answer
REĢISTRĒJOTIES PASĀKUMAM ES PIEKRĪTU
1. Reģistrējoties dalībai pasākumā (turpmāk – Pasākums), Uzņēmums piekrīt, ka Pasākuma norises laikā Uzņēmuma pārstāvis (turpmāk – Dalībnieks) var tikt fotografēts un filmēts. Organizators ir tiesīgs video un fotofiksācijas rezultātā radīto materiālu kopumā vai pa daļām izmantot jebkāda veida informēšanai par Pasākuma norisi. Dalībnieks ir informēts, ka Organizators izmantos šīs tiesības brīvi pēc saviem ieskatiem, tajā skaitā ir arī tiesīgs nodot tās tālāk trešajām personām. Dalībniekam ir tiesības pieprasīt no Organizatora informāciju par trešajām personām, kurām nodotas tiesības izmantot video un/vai fotofiksācijas rezultātā radīto materiālu. Dalībnieks var iebilst pret šajā sadaļā noteiktajām darbībām un pieprasīt pārtraukt materiālu publicēšanu tikai gadījumā, ja konkrētajā fotogrāfijā Dalībnieks ir tieši identificējams, un Organizatoram ir tehniski iespējams dzēst konkrēto Dalībnieku un/vai neizmantot konkrēto fotogrāfiju.
2. Reģistrējoties Pasākumam, Dalībnieks nodod Organizatoram šādus savus datus: vārds, uzvārds, e-pasta adrese, telefona numurs. Dalībnieks, reģistrējoties Pasākumam, apliecina savu brīvu gribu dalībai pasākumā, kā arī izsaka piekrišanu Dalībnieka datu apstrādei ievērojot Pasākuma norisei nepieciešamo apjomu, mērķi un termiņu.
3. Organizators apliecina, ka Dalībnieka iesniegtie dati tiks glabāti, apstrādāti tikai tādā apjomā un termiņā, kādā tas nepieciešams Pasākuma norisei un Dalībnieku uzskaites kontrolei, bet ne ilgāk kā 1 gadu pēc Pasākuma norises.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service