DAUGAVPILĪ: PIRTS SKRUBĪŠU DARBNĪCA
Laiks: 2019.gada 19.decembrī plkst.10.00 -12.00
Laiks: 2019.gada 19.decembrī plkst. 15:00-17:00

Vieta: Daugavpils, Lāčplēša ielā 10
Dalībnieku skaits – ierobežots

19. decembrī plkst. 10.00 un plkst.15:00 Europe Direct Informācijas centrā Daugavpilī, cikla "Tīklošanas pasākumi" ietvaros, notiks divas 🌿PIRTS SKRUBĪŠU DARBNĪCAS🌿 , pirtnieces Dzintras Abarones un Ingas Krekeles vadībā.
Pasākumā laikā dalībniekiem būs unikāla iespēja sagatavot videi draudzīgu Ziemassvētku dāvanu radiem un draugiem, kā arī smelt zināšanas par Latvijas pirts tradīcijām.

Pasākums domāts visiem, kas vēlas paplašināt savu kontaktu loku, sapazīties ar līdzi domājošiem cilvēkiem un iemācīties veidot "hand made", nekaitīgas dabai, dāvanas.

Dalība pasākumā ir bezmaksas ar obligāto iepriekšējo reģistrāciju. Tā ka dalībnieku skaits ierobežots aicinām neatlikt uz pēdējo brīdi pieteikšanos pasākumam.

*Fotogrāfe Irina Maskalenko
*Papildus informācija: Apmeklējot pasākumu, Jūs piekrītat savu bilžu un video publicēšanai LTRK mājas lapa un sociālajos tikl

----- PĒC REĢISTRĀCIJAS AR JUMS SAZINĀSIES MŪSU DARBINIEKS, LAI APSTIPRINĀT JŪSU DALĪBU PASĀKUMĀ.
DATUMS un LAIKS *
VĀRDS UZVĀRDS *
Your answer
ORGANIZĀCIJAS NOSAUKUMS *
Your answer
TĀLRUNIS *
Your answer
EPASTS *
Your answer
REĢISTRĒJOTIES PASĀKUMAM ES PIEKRĪTU
1. Reģistrējoties dalībai pasākumā (turpmāk – Pasākums), Uzņēmums piekrīt, ka Pasākuma norises laikā Uzņēmuma pārstāvis (turpmāk – Dalībnieks) var tikt fotografēts un filmēts. Organizators ir tiesīgs video un fotofiksācijas rezultātā radīto materiālu kopumā vai pa daļām izmantot jebkāda veida informēšanai par Pasākuma norisi. Dalībnieks ir informēts, ka Organizators izmantos šīs tiesības brīvi pēc saviem ieskatiem, tajā skaitā ir arī tiesīgs nodot tās tālāk trešajām personām. Dalībniekam ir tiesības pieprasīt no Organizatora informāciju par trešajām personām, kurām nodotas tiesības izmantot video un/vai fotofiksācijas rezultātā radīto materiālu. Dalībnieks var iebilst pret šajā sadaļā noteiktajām darbībām un pieprasīt pārtraukt materiālu publicēšanu tikai gadījumā, ja konkrētajā fotogrāfijā Dalībnieks ir tieši identificējams, un Organizatoram ir tehniski iespējams dzēst konkrēto Dalībnieku un/vai neizmantot konkrēto fotogrāfiju.
2. Reģistrējoties Pasākumam, Dalībnieks nodod Organizatoram šādus savus datus: vārds, uzvārds, e-pasta adrese, telefona numurs. Dalībnieks, reģistrējoties Pasākumam, apliecina savu brīvu gribu dalībai pasākumā, kā arī izsaka piekrišanu Dalībnieka datu apstrādei ievērojot Pasākuma norisei nepieciešamo apjomu, mērķi un termiņu.
3. Organizators apliecina, ka Dalībnieka iesniegtie dati tiks glabāti, apstrādāti tikai tādā apjomā un termiņā, kādā tas nepieciešams Pasākuma norisei un Dalībnieku uzskaites kontrolei, bet ne ilgāk kā 1 gadu pēc Pasākuma norises.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy