LATGALES BIZNESA KLUBS LĪVĀNOS

LTRK Latgales biznesa klubs Līvānos "Investīcijas un digitalizācija"
03.03.2023.g. no plkst.13:30 - 15:00
Adrese: Līvāni, Domes iela 1. LĪVĀNU STIKLA UN AMATNIECĪBAS CENTRS


11:00-13:00 LTRK Latgales padomes sēde ar Saeimas deputātiem ievēlētiem no Latgales, Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas Latgales apakškomisijas locekļiem (LTRK biedri);

PROGRAMMA

13:20 - 13:30    Kafijas pauze, reģistrācija;

13:30 -13:40     Biznesa kluba atklāšana, Līvānu novada domes priekšsēdētājs Andris Vaivods, LTRK valdes loceklis Jānis Lielpēteris;

13:40 - 14:00   "Līvānu novads - jaudīgas uzņēmējdarbības novads!",
                 Līvānu novada domes priekšsēdētājs Andris Vaivods
14:00 - 14:20    “LTRK aktualitātes”
                 LTRK valdes loceklis Jānis Lielpēteris;
14:20 - 14:40    “Latvijas digitālā inovāciju centra kontaktpunkts Latgalē - atbalsts uzņēmumiem investīciju piesaistē digitalizācijas jomā."
                 Andris Kucins, Latgales uzņēmējdarbības centra vadītājs

14:40 - Kafijas pauze;

15:00 - 16:00 Līvānu pūšanas darbnīcas apmeklējums ;
16:00 - 17:00 Ekskursija "Ceram Optec" uzņēmumā;

Pasākumu vada Jānis Lielpēteris

Papildus informācija: marina.terza@chamber.lv , Tel. 22055036 (Marina)

Reģistrācija:  https://ej.uz/LatgalesPasakumi

Sign in to Google to save your progress. Learn more
VĀRDS UZVĀRDS *
ORGANIZĀCIJAS NOSAUKUMS *
TĀLRUNIS *
EPASTS *
REĢISTRĒJOTIES PASĀKUMAM ES PIEKRĪTU
1. Reģistrējoties dalībai pasākumā (turpmāk – Pasākums), Uzņēmums piekrīt, ka Pasākuma norises laikā Uzņēmuma pārstāvis (turpmāk – Dalībnieks) var tikt fotografēts un filmēts. Organizators ir tiesīgs video un fotofiksācijas rezultātā radīto materiālu kopumā vai pa daļām izmantot jebkāda veida informēšanai par Pasākuma norisi. Dalībnieks ir informēts, ka Organizators izmantos šīs tiesības brīvi pēc saviem ieskatiem, tajā skaitā ir arī tiesīgs nodot tās tālāk trešajām personām. Dalībniekam ir tiesības pieprasīt no Organizatora informāciju par trešajām personām, kurām nodotas tiesības izmantot video un/vai fotofiksācijas rezultātā radīto materiālu. Dalībnieks var iebilst pret šajā sadaļā noteiktajām darbībām un pieprasīt pārtraukt materiālu publicēšanu tikai gadījumā, ja konkrētajā fotogrāfijā Dalībnieks ir tieši identificējams, un Organizatoram ir tehniski iespējams dzēst konkrēto Dalībnieku un/vai neizmantot konkrēto fotogrāfiju.
2. Reģistrējoties Pasākumam, Dalībnieks nodod Organizatoram šādus savus datus: vārds, uzvārds, e-pasta adrese, telefona numurs. Dalībnieks, reģistrējoties Pasākumam, apliecina savu brīvu gribu dalībai pasākumā, kā arī izsaka piekrišanu Dalībnieka datu apstrādei ievērojot Pasākuma norisei nepieciešamo apjomu, mērķi un termiņu.
3. Organizators apliecina, ka Dalībnieka iesniegtie dati tiks glabāti, apstrādāti tikai tādā apjomā un termiņā, kādā tas nepieciešams Pasākuma norisei un Dalībnieku uzskaites kontrolei, bet ne ilgāk kā 1 gadu pēc Pasākuma norises.

Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy