Seminārs "Vardarbība darba vidē un grupu dinamika"
17.jūnijā no plkst.10:00 -12:00

Lai veidotos toksisks klimats darba vidē, nepietiek ar vienu cilvēku - ir nepieciešami kādi, kuri tīšām vai netīšām, slēpti vai atklāti palīdz, palīdzot izplatīt baumas, sociāli izolēt kādu utt. Šādai rīcībai var būt dažādi iemesli, sākot ar nejaušībām līdz precīziem sociāliem soļiem, kas aizved pie konkrētā darbinieka aiziešanas. vebinārā izskatīsim šādas
tēmas:

-Trīs aiziešanas viļņi, jeb kāpēc pirmie parasti aiziet tieši spēcīgākie darbinieki?

-Slikto policistu un labo policistu spēles

-Vardarbībā iesaistīto darbinieku profili - Upuri, varmākas un acu liecinieki un viņu uzvedība dažādās situācijās

-Ekonomiskā vardarbība, nejauša vardarbība, apzināta vardarbība

-Grupas vardarbība un vardarbība grupās


Lekciju vadīs : Līga Bērziņa, uzvediba.lv vadītāja
Dalība bezmaksas
Dalībnieku skaits: ierobežots

Reģistrācijas links: https://ej.uz/LatgalesPasakumi

Pasākums norisināsies „GoToMeeting” platformā. Dalība tikai ar iepriekšēju reģistrāciju. Lūdzu reģistrēties dalībai līdz 16.06.2021. plkst. 16.00, lai saņemtu dalības piekļuvi.

Papildus informācija: marina.terza@chamber.lv , Tel. 22055036 (Marina)

*Apmeklējot pasākumu, Jūs piekrītat savu bilžu un video publicēšanai LTRK mājas lapā un sociālajos tīklos
VĀRDS UZVĀRDS *
ORGANIZĀCIJAS NOSAUKUMS *
TĀLRUNIS *
EPASTS *
REĢISTRĒJOTIES PASĀKUMAM ES PIEKRĪTU
1. Reģistrējoties dalībai pasākumā (turpmāk – Pasākums), Uzņēmums piekrīt, ka Pasākuma norises laikā Uzņēmuma pārstāvis (turpmāk – Dalībnieks) var tikt fotografēts un filmēts. Organizators ir tiesīgs video un fotofiksācijas rezultātā radīto materiālu kopumā vai pa daļām izmantot jebkāda veida informēšanai par Pasākuma norisi. Dalībnieks ir informēts, ka Organizators izmantos šīs tiesības brīvi pēc saviem ieskatiem, tajā skaitā ir arī tiesīgs nodot tās tālāk trešajām personām. Dalībniekam ir tiesības pieprasīt no Organizatora informāciju par trešajām personām, kurām nodotas tiesības izmantot video un/vai fotofiksācijas rezultātā radīto materiālu. Dalībnieks var iebilst pret šajā sadaļā noteiktajām darbībām un pieprasīt pārtraukt materiālu publicēšanu tikai gadījumā, ja konkrētajā fotogrāfijā Dalībnieks ir tieši identificējams, un Organizatoram ir tehniski iespējams dzēst konkrēto Dalībnieku un/vai neizmantot konkrēto fotogrāfiju.
2. Reģistrējoties Pasākumam, Dalībnieks nodod Organizatoram šādus savus datus: vārds, uzvārds, e-pasta adrese, telefona numurs. Dalībnieks, reģistrējoties Pasākumam, apliecina savu brīvu gribu dalībai pasākumā, kā arī izsaka piekrišanu Dalībnieka datu apstrādei ievērojot Pasākuma norisei nepieciešamo apjomu, mērķi un termiņu.
3. Organizators apliecina, ka Dalībnieka iesniegtie dati tiks glabāti, apstrādāti tikai tādā apjomā un termiņā, kādā tas nepieciešams Pasākuma norisei un Dalībnieku uzskaites kontrolei, bet ne ilgāk kā 1 gadu pēc Pasākuma norises.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy