ŠKOLA KOLA ČB - zápis na tréninky 2019 - PODZIM
Vážíme si Vašeho zájmu o ŠKOLU KOLA v Českých Budějovicích!
Prosíme o vyplnění časových možností Vaší ratolesti ZÁŘÍ až ŘÍJEN 2019.
Rádi bychom upozornili na fakt, že přihlášení na konkrétní den je závazné a při absenci Vaší ratolesti Vás prosíme o omluvení z lekce formou SMS do 14:00 daného dne. V případě neomluvení bude automaticky odečtena jedna lekce. I když se to na první pohled nezdá, tak i kolo je teamový sport. Děkujeme za pochopení a za Váš čas.
Team KOLEM DOKOLA ČB!
Email address *
Jméno a příjmení bikera/bikerky: *
Your answer
Věk *
Tréninky: *
Vyberte prosím konkrétní den a zajistěte si tak místo na tréninku, je možné se přihlásit na více dní. Minimální počet pro uskutečnění tréninku je 6 dětí. ZAČÁTEČNÍCI = jsem tu poprvé, MÍRNĚ POKROČILÍ = pumptrack projedu se šlapáním, POKROČILÍ = projedu většinu pumptracku bez šlapání, umím pumpovat a projíždět správně klopené zatáčky, SKOKANI = pokročilí s touhou naučit se skákat od základů až po triky.
Captionless Image
Required
Neúčast na tréninku: *
Rádi bychom upozornili na fakt, že přihlášení na konkrétní den je závazné (po vyplnění a podepsání přihlášky na první lekci 2019) a při absenci Vaší ratolesti Vás prosíme o omluvení z lekce formou SMS do 14:00 daného dne. V případě neomluvení bude automaticky odečtena jedna lekce. I když se to na první pohled nezdá, tak i kolo je teamový sport. Děkujeme za pochopení.
Jméno a příjmení zákonného zástupce/přihlašujícího: *
Your answer
Tel. kontakt zák. zástupce/přihlašujícího: *
Your answer
Zpráva pro Kolem dokola ČB:
Your answer
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service