Registrácia na konferenciu Psychologické dni 2019
Aktívnu účasť na konferencii je potrebné vopred prihlásiť prostredníctvom tohto registračného formulára - prihlášku nie je možné poslať e-mailom. Pasívnu účasť je možné prihlásiť vopred alebo aj priamo na mieste konania konferencie. Konferencia sa koná 21.-22.10.2019 v Bratislave (Areál SAV, Dúbravská cesta 9).

Aktívny účastník/-čka (t. zn. prihlásenie ústneho príspevku alebo posteru), ako aj pasívny účastník/-čka(t. zn. bez príspevku) používajú pri registrácii rovnaký formulár.

Informácie pre aktívnych/-e účastníkov/-čky: Termín prihlásenia aktívnej účasti vrátane podania abstraktu je do 30. septembra 2019. Maximálna dĺžka abstraktu je 1000 znakov (vrátane medzier), štruktúra podľa IMRAD.

DÔLEŽITÉ: každý účastník a každá účastníčka konferencie sa prihlasuje osobitne. Ak má príspevok viacerých spoluautorov/-iek, každý/á spoluautor/spoluautorka, ktorý/á sa plánuje zúčastniť konferencie, vypĺňa registračný formulár za seba. Text abstraktu však uvádza len prvá autorka/prvý autor príspevku. Informáciu o prijatí abstraktu Vám zašleme na Vami uvedený e-mail.

Prípadné ďalšie otázky spojené s registráciou, resp. ku konferencii prosíme adresovať na: spsprisav@gmail.com

Ďakujeme a tešíme sa na stretnutie s Vami!
Meno a priezvisko *
E-mail *
Pracovisko *
Adresa pracoviska *
Telefón *
Registračný poplatok - vyberte, prosím, jednu z nasledujúcich možností: *
(poplatok je potrebné uhradiť bankovým prevodom podľa inštrukcií uvedených v pozvánke
Účasť na konferencii - prihlasujem sa ako: *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy