Došos uz randiņu (dāmām)

Tik ļoti gribas siltu un spēcīgu apskāvienu? Gribas pieglausties stiprajam plecam? Gribas atbalstu un vienkārši būt līdzās? Iepriekšējās iepazīšanās kaut kā nav izdevušās un, patiesībā, Tev nepatīk iepazīties internetā? Varbūt, esi mēģinājusi, bet tas viss ir tik bezpersoniski? Iepazīšanās portāli un aplikācijas sola daudz, bet tik un tā nekas nesanāk? Tu esi tur ieguldījusi milzum daudz sava laika, varbūt arī naudu, pacietību, cerības un viss velti? Klātienē vispār nav kur iepazīties. Bet Tev gribas mīlēt un būt mīlētai...

Ko Tu teiktu, ja mēs Tev piedāvātu lielisku iespēju, kādu Tu neatradīsi nekur citur - klātienē iepazīties ar vīrieti, kurš nākotnē varētu būt Tavs dzīves partneris. Tu iegūtu sev tik dārgo laiku, jo par visu parūpētos mēs. Mēs ņemsim vērā Tavas vēlmes, piemeklējot atbilstošu partneri, izvērtējot arī dažādus papildus faktorus, kas var būtiski ietekmēt labu saderību. Kamēr būsi aizņemta ikdienas darbā, mēs atradīsim vispiemērotāko partneri Tavām prasībām. Mēs garantēsim pilnīgu konfidencialitāti. Neviena aplikācija vai portāls nevar aizvietot mūsu rūpīgi veikto atbilstības analīzi. Iespējams šis būtu Tavs ātrākais ceļš uz laimīgām attiecībām? 

Kā tas notiktu? 

Kā viens no veidiem -

1. Tiks piemeklēti saderīgi iespējamie partneri pēc astroloģiskā viedokļa un vēl vairākām niansēm. Tiks noorganizēts pasākums uz kuru ieradīsies rūpīgi izvēlēts nepieciešamais cilvēku skaits (gan dāmas, gan kungi), lai pasākums varētu notikt. Par pasākuma norisi un tajā veicamajām aktivitātēm parūpēsimies mēs. Pasākums varētu sākties sestdienā ap pusdienas laiku un beigties svētdienā ap pusdienas laiku. Tas notiktu kādā brīnišķīgā Latvijas viesu namā. Centīsimies visu noorganizēt gaumīgi.

Kas ietilpst pasākumā? 

Apmaksāts viesu nams ar divvietīgiem nr. (katrs nr. aprīkots ar ērtībām), noformētas telpas kopīgam pasākumam, radošās komandas nodrošinātas aktivitātes, t.sk. astrologa sagatavota astroloģiskā karte tieši Tev. Kā arī būsi paēdusi.

Cits variants -

2. Pēc iespējamās saderības piemeklēšanas tiks noorganizēts individuāls randiņš un tad jau visa iniciatīva ir pašu rokās.

Radošās komandas kodols -

Iveta Skratiņa - Labklājības Studijas vadītāja, pedagoģijas un vadības maģistrs, mediators, sertificēta neirografikas speciāliste, pašiedvesmas trenere, meistarklašu vadītāja, Duokluba veselībai, izaugsmei, labklājībai dalībniece un organizatore 

Dace Saulenberga - sertificēts astrologs, Dienu enerģiju pētniece, enerģiju salicēja, Maiju kalendāra lasītāja

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vai Tu piedalītos? *
Ja Tu atbildēji ar "Jā" un "Varbūt" , kuru no variantiem Tu izvēlētos? *
Cik Tu būtu gatava maksāt par noorganizētu divu dienu pasākumu? *
Tavs vārds *
Vecuma grupa *
No kuras vecuma grupas Tu vēlies savu partneri? *
Augums cm *
Partnera vēlamais augums *
Tavs esošais attiecību statuss? *
Kādas rakstura īpašības Tevī visvairāk novērtē Tavi draugi? *
Kādu vīrieti Tu vēlies redzēt sev līdzās? Kādas rakstura īpašības vīrietī novērtē visaugstāk? *
Kādas rakstura īpašības Tev nav pieņemamas?
*
Tavi hobiji? *
Kādu Tu saredzi sava partnera lomu Tavos hobijos? *
Ar ko ilgtermiņā būtu jārēķinās Tavam partnerim? *
Kāds ir Tavs dzimšanas datums, vieta (pilsēta) un laiks (vēlams)? *
Kā ar Tevi var sazināties? Telefons vai e-pasts *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy