Závazná přihláška na mýtinář Ventil metodika nebo on-line webináře Prevalis
Odesláním formuláře beru na vědomí, že zpracování mých osobních dat probíhá dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, a jejich uchování v databázi Prevalis, z. s. za účelem zajištění účasti na vzdělávacím programu a vydání Osvědčení o účasti.
Odesláním formuláře souhlasím s podmínkami účasti a beru na vědomí, že se přihláška na vzdělávací program stává závaznou.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Závazně se přihlašuji na *
Vysílající organizace (fakturační údaje) *
Uveďte název, adresu a IČ školy (či jiné organizace)
Titul před jménem *
Jméno *
Příjmení *
Titul za jménem *
E-mail účastníka (pro komunikaci o semináři) *
E-mail na @gmail.com (účet na Google.com) *
Důležitá informace pro elektronickou podporu webináře.
Poznámka
Pokud jste v předchozí odpovědi volili - mám zřízen - jiný než výše uvedený e-mail (uvedu v poznámce), uveďte e-mailovou adresu na gmail.com. V opačném případě nevyplňujte.
Mám zájem o informace o dalších vzdělávacích programech pořádaných Prevalis, z. s. *
Odesláním formuláře v případě odpovědi ANO dávám souhlas s uchováním e-mailových adres v databázi Prevalis, z. s. za účelem zaslání nabídky dalších vzdělávacích programů.  Beru na vědomí, že tento souhlas mohu kdykoliv odvolat zadáním e-mailové adresy na www.prevalis.org/nezasilat. Odvolání souhlasu bude obratem zpracováno a zasílání našich nabídek bude okamžitě ukončeno.
Odesláním formuláře souhlasím s podmínkami účasti a beru na vědomí, že se přihláška na vzdělávací program stává závaznou.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Prevalis z. s.. Report Abuse