Formularz zgłoszeniowy dla wolontariuszy/ek Miasta Poezji 2018
Kogo szukamy?
Poszukujemy osób od 15 do 65. roku życia chcących aktywnie włączyć się w tworzenie XI Lubelskich Spotkań Literackich "Miasto Poezji" (23 - 26 maja). Do współpracy zapraszamy już wcześniej, by jak najlepiej poczuć klimat festiwalu.

Do kiedy możesz się zgłaszać?
Nabór wolontariuszy trwa do 23 kwietnia.
O wynikach naboru poinformujemy Cię 27 kwietnia.

Przy czym możesz pomóc?
Wolontariusze/ki ,,Miasta Poezji” mogą działać w:
1. Grupie Biuro Festiwalowe - w ramach tej grupy masz też możliwość przygotowywania pakietów dla poetów, dystrybuowania materiałów promocyjnych (np. afisze) oraz bycia odpowiedzialnym/ą za obsługę punktu informacyjnego w Bramie Grodzkiej lub Domu Słów oraz wsparcia spotkań realizowanych w Ośrodku "Brama Grodzka - Teatr NN".
2. Grupie Małe Miasto Poezji - tu zajmiesz się czytaniem bajek w przedszkolach, animowaniem działań wokół Wędrującego Drzewa Opowieści i na Podwórku Domu Słów, odgrywaniem postaci podczas Śniadania z Alicją w Krainie Czarów, opieką nad spotkaniami i warsztatami oraz sprzedażą książek.
3. Grupie Terytoria Poezji - w ramach tej grupy masz okazję prowadzić działania animacyjne w przestrzeni miasta.
4. Grupie edukacyjnej - w ramach tej grupy pomożesz przy warsztatach i spotkaniach poetyckich organizowanych w szkołach.
5. Grupie fotograficznej - w ramach tej grupy możesz robić zdjęcia podczas różnych wydarzeń.


Co oferujemy?
Przede wszystkim niepowtarzalną atmosferę i znajomości na lata! Poza tym gwarantujemy pracę w fajnym zespole oraz moc atrakcji (przed i w trakcie festiwalu). Zaświadczenie o odbyciu wolontariatu i specjalne podziękowania - w pakiecie!

Koordynatorka wolontariuszy/ek: Monika Czapka
Kontakt: monika.czapka@tnn.lublin.pl

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms