Letná škola SERVICE LEARNING-u
Letná škola Service Learning-u sa bude konať v Banskej Bystrici, v termíne od 19. - 21. augusta 2019.
Vzdelávanie je zamerané na porozumenie východiskám Service Learning-u, koncepcii výchovy a vzdelávania detí a mládeže k dobrovoľníctvu, princípom a kľúčovým charakteristikám Service learning-u ako vzdelávacej stratégie. Ďalej tiež na praktické zručnosti - jednotlivé kroky ako s metódou Service learning pracovať so žiakmi alebo študentmi, ako nastavovať vzdelávacie ciele, ako postupovať v jednotlivých fázach SL.

CENA ŠKOLENIA je 10 Eur, vďaka spolupráci s Nadáciou Slovenskej sporiteľne. Cena pokrýva len najnutnejšie režijné výdavky. Poplatok je nutné uhradiť vopred, po prihlásení Vám budú zaslané informácie o platbe.

Tešíme sa na Vás.

Meno a priezvisko *
Your answer
Adresa trvalého bydliska (ulica, popisné číslo, PSČ, obec) *
Your answer
Kontaktný e-mail *
Your answer
Telefónne číslo *
Your answer
Vaše skúsenosti s dobrovoľníckymi aktivitami na škole *
Your answer
Vaše očakávania od školenia
Your answer
Chcete nám ešte niečo odkázať?
Your answer
V zmysle zákona Slovenskej republiky č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov, ktorý najmä v § 19-30 upravuje práva dotknutej osoby v oblasti spracovania osobných údajov, vyjadrujem súhlas Centru dobrovoľníctva, n.o. so spracovaním poskytnutých osobných údajov uvedených v prihláške na akreditované vzdelávanie Manažment krátkodobých dobrovoľníckych aktivít za účelom administrácie uvedeného vzdelávania.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service