Formularz zgłoszenia do certyfikatu Geoparku Krainy Wygasłych Wulkanów 2019
Dotyczy procedury aplikacyjnej w roku 2019. Przygotowanie regulaminu certyfikatu oraz przeprowadzenie niniejszej procedury aplikacyjnej jest elementem projektu grantowego „Certyfikat Geoparku Kraina Wygasłych Wulkanów jako lokalna marka turystyczna” realizowany jest w ramach Działania M19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” objętego PROW 2014-2020. Podziałanie 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”, Umowa o powierzeniu grantu nr 2019/3.2 z dnia 24 stycznia 2019.

Terminarz procedury:

25 października - ogłoszenie naboru wniosków oraz naboru ewaluatorów
do 1 listopada - termin składania wniosków przez wnioskodawców. Wnioski składane są przez formularz elektroniczny i nie wymagają załączników.
do 5 listopada - powołanie zespołu ewaluatorów przez Zarząd Stowarzyszenia i przyporządkowanie im wniosków aplikacyjnych do oceny
do 19 listopada - ocena wniosków przez ewaluatorów, w tym wizyty w siedzibach wnioskodawców
do 22 listopada - weryfikacja kart oceny przez Zarząd Stowarzyszenia i ogłoszenie listy certyfikowanych podmiotów
do 29 listopada - przyjmowanie ewentualnych odwołań od decyzji Zarządu w sprawie listy certyfikowanych podmiotów
8 grudnia - uroczyste wręczenie certyfikatów podczas Kaczawskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego w Krotoszycach

Wypełnienie i złożenie niniejszego formularza oświadcza akceptację regulaminu certyfikatu Geoparku Krainy Wygasłych Wulkanów (w tym zgodę na wizytę ewaluacyjną) oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie podanych danych osobowych przez Stowarzyszenie Kaczawskie, z siedzibą w Mściwojowie 45a, 59-407 Mściwojów, NIP 6951427474, KRS 0000134817 celem realizacji procedury aplikacyjnej, a także przesłanie podanych danych do Stowarzyszenia "Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie" z siedzibą w Mściwojowie 54, 59-407 Mściwojów oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego celem sprawozdawczości projektu grantowego.

Komunikat o naborze dostępny jest tutaj: https://www.kaczawskie.pl/certyfikat-geoparku-nabor-2019
Regulamin certyfikatu dostępny jest tutaj: https://media.kaczawskie.pl/m/2019/10/regulamin-certyfikatu.pdf
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Stowarzyszenie Kaczawskie. Report Abuse