Kongres Smart Metropolia 2021
Kongres odbędzie się 6 września na Stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk,
ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1, parking --> Brama 3, parking P3
g. 9.30-16.00 Sala Prestige (Atom) I piętro, wejście R

Na zgłoszenia czekamy do 31 sierpnia br.
Uprzejmie informujemy, że liczba miejsc jest ograniczona- decyduje kolejność zgłoszeń.
Z uwagi na pandemię COVID-19 organizator zastrzega sobie możliwość odwołania lub zmiany zasad organizacji wydarzenia.
Informacji nt. kongresu udziela Biuro OMGGS konferencja@smartmetropolia.pl
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Nazwisko i imię *
Instytucja *
Klauzula informacyjna RODO
1. Administratorem danych osobowych Uczestnika (dalej: Dane Osobowe) pozyskanych w ramach organizacji kongresu Smart Metropolia w dniu 6.09.2021r. jest Stowarzyszenie Obszar Metropolitalny Gdańsk-Gdynia-Sopot (dalej również jako: Stowarzyszenie), nr KRS 0000398498, ul. Długi Targ 39/40, 80-830 Gdańsk.

2. W sprawach związanych z przetwarzaniem Danych Osobowych przez Stowarzyszenie należy kontaktować się za pośrednictwem poczty elektronicznej z naszym inspektorem ochrony danych osobowych: iod@metropoliagdansk.pl 

3. Dane Osobowe będą przetwarzane przez Stowarzyszenie w celu prawidłowego zorganizowania spotkania na podstawie dobrowolnej zgody wyrażonej przez Uczestnika (art. 6 ust. 1 lit. a RODO).
 ​
4. Dane Osobowe mogą być udostępnianie dostawcy usług informatycznych, tj. Google LLC.

5. W związku z przetwarzaniem przez Stowarzyszenie Danych Osobowych Uczestnikowi przysługuje prawo dostępu do Danych Osobowych,  żądania sprostowania Danych Osobowych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Danych Osobowych, żądania usunięcia Danych Osobowych żądania przeniesienia i ograniczenia Danych Osobowych, cofnięcia zgody na przetwarzanie Danych Osobowych w każdym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, chyba że występuje inna podstawa prawna ich przetwarzania.

6. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania Danych Osobowych  Uczestnikowi przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

7. Podanie przez Uczestnika Danych Osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne, jednakże brak ich udostępnienia i wyrażenia zgody podstawowej uniemożliwia wzięcie udziału w spotkaniu.

8. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez czas niezbędny do realizacji celów wskazanych w punkcie 3, ale nie dłużej niż przez okres 6 miesięcy od ich udostępnienia. Po tym czasie zostaną usunięte z naszych zasobów.  

9. Stowarzyszenie nie przetwarza Danych Osobowych w celu zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym tzw. profilowania. Dane Osobowe nie są przekazywane do Państw trzecich (poza Europejski Obszar Gospodarczy), ani też do żadnych organizacji międzynarodowych.

10. Stowarzyszenie dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich przypadkowym czy umyślnym zniszczeniem, przypadkową utratą, zmianą, nieuprawnionym ujawnieniem, wykorzystaniem czy dostępem, zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami.


Zgoda *
Pytania i uwagi
Informacja o kongresie - COVID
Informujemy, iż po osiągnięciu przewidzianego prawem limitu ilości osób niezaszczepionych przeciwko COVID-19  mogących wziąć udział w wydarzeniu, następne osoby zostaną wpuszczone na imprezę pod warunkiem dobrowolnego wykazania, iż są w pełni zaszczepione przeciwko COVID-19, np. poprzez okazanie tzw. paszportu covidowego (https://www.gov.pl/web/mobywatel/unijny-certyfikat-covid) lub innego dokumentu. W przypadku osób niezaszczepionych decyduje kolejność pojawienia się.

Zachęcamy do dobrowolnego okazywania dowodu zaszczepienia jeszcze przed osiągnięciem limitu, co pozwoli na wzięcie udziału w wydarzeniu większej ilości osób.
Mapa dojazdu
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Obszar Metropolitalny Gdańsk Gdynia Sopot. Report Abuse