Hõimupäevad 2019. Küsimustik vabatahtlikele
MTÜ Fenno-Ugria Asutus on alates 1991. aastast korraldanud oktoobrikuus terve nädala kestvaid hõimupäevi, kus laiemal üldsusel on võimalus osa saada soome-ugri rahvaste kultuurist. Hõimupäevade põhiüritusteks on suured pärimusmuusikakontserdid Tartus ja Tallinnas, kuid eri soome-ugri piirkondadest külla saabunud folklooriansamblid reisivad üle kogu Eesti, esinedes koolides ja rahvamajades.

Sellel aastal on hõimupäevad pühendatud ÜRO põliskeelte aastale. Külla on oodata ehedaid folklooriansambleid Komi- ja Marimaalt, udmurte esindab noor andekas pillimees Pavel Aleksandrov Tatarstanist. Hõimupäevadele on tulemas ka Eesti folkloorifestivalide armastatud esineja, ersa naistelauluansambel Merema ning ungari mainekas rahvamuusikakollektiiv Magos. Saame esindab legendaarne joiguja Wimme Soomest. Tartu kontserdil esineb ta ka koos Tapani Rinnega. Kavas on ka mitmeid muid sündmusi - kontserte, näitusi, filmipäevi, konverentse, kirjandusõhtuid ning muid kultuuriüritusi.

Kokkuvõttes on see kõik väga põnev ja unikaalne võimalus saada sissevaade meie hõimurahvaste kultuuri ning ellu. Oled teretulnud hõimupäevade vabatahtlikuks!

Hõimupäevade vabatahtlikuna kaasa aidates saad võimaluse olla osaline unikaalse kultuurisündmuse korraldamisel, leida sõpru hõimurahvaste ja kohalike inimeste seas. Palume, et leiaksid aega, et vastata mõnele küsimusele - siis saame vabatahtlike tiimid huvide ja osalemisvõimaluste järgi graafikusse sättida. Aitäh!

Loe lähemalt hõimupäevadest siin: https://fennougria.ee/uritused/hoimupaevad/
Palun kirjuta oma ees- ja perekonnanimi *
Your answer
Palun kirjuta oma telefoninumber *
Your answer
Palun kirjuta enda e-maili aadress *
Your answer
Kas omad autojuhilube ja auto kasutamise võimalust (kütusekulu kompenseeritakse vastavalt tšekkidele) *
Palun märgi millistel kuupäevadel oleksid valmis vabatahtlikuna abiks olema? Palun märgi kõik kuupäevad, mil panustada saad, märkustesse saad täpsustada kellaajalised ajavahemikud *
Required
Märkused, kirjuta palun siia täpsemad kellaajalised ajavahemikud, mil saad vabatahtlikuna panustada! *
Your answer
Millistes keeltes oled valmis suhtlema? *
Muu info, mida pead vajalikuks teada anda.
Your answer
Kõik vabatahtlikud saavad kingituseks hõimupäevade särgi. Palun märgi, millist särki soovid *
Palun märgi särgi suurus *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy