Zgłoszenia do Młodych Demokratów Wielkopolska
Cześć! 👋

Możesz nas kojarzyć z kampanii Rafała Trzaskowskiego, w której uczestniczyliśmy, czy też z akcji społecznych, jakie sami prowadzimy - jednak nasza działalność to o wiele, wiele więcej! Jesteśmy największą młodzieżówką w Polsce, prężnie działającą zarówno w dużych miastach, jak i wielu mniejszych miasteczkach. Uważamy, że jednoczy nas różnorodność - bo różnić nas może pochodzenie, są tu ludzie o bardzo różnych poglądach, natomiast potrafimy działać na rzecz wspólnych celów.

Jeśli chcesz z nami działać, zostaw nam swoje dane - odezwiemy się jak najszybciej jak to możliwe i chętnie Ci wszystko wyjaśnimy! 😀

Wypełnienie formularza jest niezobowiązujące i zajmie mniej niż 60 sekund.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Twoje imię i nazwisko *
Data urodzenia *
MM
/
DD
/
YYYY
Nazwa miejscowości *
Twój numer telefonu *
Twój adres e-mail *
Jaką drogę kontaktu preferujesz? *
Czy wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922 oraz zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE?
*
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy