Přihlášení k losování o možnost objednání barefoot bot od Dareen (nový formulář od 4/2019)
Prosím o zapsání se do seznamu, ze kterého zhruba každé čtyři měsíce losuji několik zájemců. Vylosovaní zájemci budou mít možnost objednat si boty na míru. Sledujte také můj FB profil a zvyšte si tak šanci na možnost objednání (kromě losování vyhlašuji pravidelně různé výzvy na příjem pár zakázek). S každým příjmem zakázek beru i několik nejrychlejších, kteří napíší pod status na FB. https://www.facebook.com/atelierdareen

Boty šiji podle obkresu a rozměrů přímo vašeho chodidla. Po vylosování se budeme domlouvat na konkrétních barvách, tloušťce podrážky a dalších detailech. Na výběr je spousta barev lemovacích gumiček a stále rozšiřuji barevnou paletu kůže (aktuálně přes 30 odstínů).

Informace o účelu obuvi, možnostech použití, specifických vlastnostech a způsobu údržby najdete zde: http://www.atelierdareen.cz/Informace-o-BF-obuvi.html

http://www.atelierdareen.cz/
https://www.facebook.com/atelierdareen
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sign up to order barefoot shoes, flats or sandals from Dareen

If you are interested in ordering tailored barefoot shoes, I kindly ask you to sign up in the waiting list.
Approximately every four months I draw few registered customers to take orders from them.
Watch also my FB account to increase your chance to be my next customer, because I also announce special contest time to time.
I make tailored shoes based on shape and size of your feet. You can choose material (polished or brushed leather), colour (more than 30 shades), sole thicknes, insole, shoe fastening and other details.
Email address *
Ceny platné od srpna 2020 - Prices valid from August 2020
Záleží mi na každém stehu, každé nitce a každém milimetru, aby bylo vše precizně zpracované. Používám pouze kvalitní materiály z České Republiky, Německa, Itálie...
V ceně je zahrnutá výroba bot na míru konkrétně na vaši nohu. Každé kopyto individuálně nakládám, aby rozměry odpovídaly vaší noze.
Můžete si vybrat mezi několika konstrukcemi bot
• flexible (vždy podšité, aby byly odolnější proti vlhkosti, mají ručně šitý obvod kolem boty silnějšími nitěmi, svrchní kůže je vyhnutá ven)
• lepené s rámečkem (kůže je zahnutá pod botu, okolo boty je rámeček, aby byla bota odolnější proti okopání špičky, součástí je pryžová mezipodešev pro měkčí došlap, boty mohou být i nepodšité).
• lepené bez rámečku (největší ohebnost boty)
• přetahovaná podešev
Pata a špička jsou vyztužené, aby se špička nepromáčkla a pata nesešlapávala, ale vaši nohu toto vyztužení nijak neomezuje.
Podšít je možné kůží, merino "beránkem" nebo vlněným filcem.
U některých druhů kůže doporučuji vždy podšití – individuálně doporučím.
Orientační ceník:
Vaše jméno - Your name *
Vaše jméno na Facebooku - Facebook profile
Váš telefon - Phone number *
Odesláním formuláře souhlasím s poskytnutím nezbytných osobních údajů. *
Už víte, jaké boty byste chtěl/a? Když mě nějaká kombinace zaujme, třeba se ozvu i mimo pořadník:)
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy