IESVĒTES MĀCĪBU 7 NODARBĪBU CIKLS: IESNIEGUMS PAR IESVĒTES MĀCĪBĀM
Iesvētes mācības Tukuma evaņģēliski luteriskajā draudzē. 7 nodarbību cikls no 2019. gada oktobra līdz 2020. gada aprīlim. Vienas nodarbības ilgums apt. 3 stundas vienreiz mēnesī no oktobra līdz aprīlim – viens trešdienu vakars (plkst. 18.00-21.00, datumi pēc grafika). Jāapmeklē vismaz 6 iesvētes nodarbībām un 12 dievkalpojumi līdz iesvētes mācību noslēgumam. Kristības un iesvētības notiks 2020. gada aprīlī – Lieldienu dievkalpojuma laikā. Iesvētes kurss paredzēts tiem, kas vēlas iepazīties ar kristietības pamatiem, gatavojas savām vai bērnu kristībām, vēlas kļūt par krustvecākiem vai gatavojas laulībām baznīcā. Kurss ieteicams arī tiem, kas iesvētes mācības vēlas apmeklēt atkārtoti un vēlas atjaunot draudzes piederību. Šis iesvētes mācību kurss paredzēts vecumā no 16 gadiem. Norises vieta: Tukums, Brīvības laukums 1 (Draudzes namā, ieeja no Brīvības laukuma puses aiz restorāna "Tuckum").
Vārds, uzvārds (anketa jāaizpilda par katru dalībnieku atsevišķi) *
Your answer
Dzīves vietas adrese
Your answer
Tālrunis *
Your answer
E-pasts *
Your answer
Vai jūs esat kristīts? *
Required
Dzimšanas datums *
MM
/
DD
/
YYYY
Apmeklēšu iesvētes mācības, jo ... *
Your answer
Ar šo iesniegumu es apliecinu, ka esmu devis/usi piekrišanu savu augstāk minēto personas datu iekļaušanai draudzes locekļu reģistrā un piekrītu šo personas datu apstrādei draudzes un Latvijas evaņģēliski luteriskās Baznīcas vajadzībām. *
Required
Iesvētes iesnieguma aizpildīšanas datums *
MM
/
DD
/
YYYY
Iesvētes mācību apmeklējums ir bezmaksas. Būsim pateicīgi par jūsu ziedojumiem! Papildus informācija www.tukumabaznica.lv, kā arī draudzes Facebook kalendārā.
Tukuma evaņģēliski luteriskā draudze
Brīvības laukums 1,
Tukums, LV 3101
Reģ. Nr. LV 90000298831
SEB banka, kods UNLALV2X
Konts:LV54UNLA0032000701801
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service