Молодь і Держава - Партнерство заради Розвитку. Міжнародна конференція Східного Партнерства
Участь Молоді має значення - поза сумнівом! А Ви в темі?

Давайте зберемося: поспілкуємося, дослідимо та потанцюємо про це!
Де: 7-8 грудня 2018 [Україна, місто Львів]

Подавайте заявки на участь якщо Ви:
1) зацікавлені віднайти відповіді на такі питання:
- як дійсно працює участь молоді в країнах регіону Східного Партнерства? Чи можлива участь молоді без законодавчих для цього передумов?
- чи уможливлюють участі молоді міжнародні та національні законодавчі ініціативи?
- як побудувати співпрацю Молодь+Держава з метою кращого формування стратегічних рішень? яку роль відіграють молодіжні консультативно-дорадчі органи?
- як досліджувати питання участі молоді?

2) є громадянином/громадянкою або проживаєте в країні регіону Східного Партнерства (Азербайжан, Білорусь, Вірменія, Грузія, Молдова, Україна);

3) Активуєте/Працюєте/Волонтерите як:
- молодіжн(а)ий активіст(ка) або представни(ця)к організації, що залучена до роботи в секторі участі молоді в регіоні Східного Партнерства;
- представни(ця)к місцевої, регіональної або національної молодіжної ради;
- дослідни(ця)к в секторі участі молоді;
- уповноважен(а)ий місцевої (місцеві ради) або регіональної (районні, обласні адміністрації) влади, та об'єднаних територіальних громад, де питання участі молоді є серед пріоритетів роботи відповідних інституцій та де історії успіху участі молоді у виробленні спільних з владою стратегічних рішень мають місце;
- представни(ця)к урядової інституції, відповідальної за впровадження молодіжних політик в рамках країни та/або регіону Східного Партнерства.


Останній термін подачі заявок: 31 жовтня [20:00 GMT+3]

120 учасників та учасниць буде відібрано з усіх країн регіону Східного Партнерства. Для відібраних аплікантів, витрати, пов'язані із участю в заході, будуть повністю забезпечені організаторами. Всі апліканти будуть поінформовані про результати відбору не пізніше 5 листопада. Всі зацікавлені особи матимуть доступ до змістовної частини та активностей Конфереції за допомогою онлайн-форматів (Facebook, Instagram, YouTube).

Відбіркова комісія надаватиме перевагу учасникам та учасницям, які вже започаткували або підтримують успішні ініціативи участі молоді у виробленні стратегічних рішень на локальному, регіональному, національному або міжнародному рівнях.

Організатори та партнери Конфереції: Європейська Комісія, Міністерство молоді та спорту України, Львівська обласна державна адміністрація, Програма розвитку ООН в Україні, Форум громадянського суспільства Східного Партнерства в Україні (Робоча Група №4 "Контакти між Людьми").

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms