Coach meistarklase 18.08.2020
Emocionālā izdegšana no neirozinātnes viedokļa: pazīmes, cēloņi, profilakse un atveseļošanās (krievu valodā)

2020. gada 18. augustā plkst. 10:00 - 11:30

Seminārs/vebinārs - 20 dalībnieki aicināti piedalīties seminārā klātienē!

Emocionālās, īpaši vadītāju un īpašnieku, izdegšanas problēma vienmēr ir bijusi aktuāla. Ja cilvēks, kurš vada uzņēmumu un citus cilvēkus, pats nav resursā, tad ir gandrīz neiespējami gaidīt, kad viņš iedvesmos, motivēs un atbalstīs citus cilvēkus. Šajā gadījumā no viesiem vadības instrumentiem viņš tikai stingri kontrolē visus. Lielajos uzņēmumos, kur ir attistītas darbinieku vadības sistēmas, augstāko ierēdņu emocionālā izdegšana nav tik acīmredzama, pamanāma un tai ir attalināta ietekme. Runājot par maziem un vidējiem uzņēmumiem, īpašnieka un direktoru emocionālais stāvoklis sāk tieši ietekmēt uzņēmējdarbību un darba rezultātus. Ņemot vērā pašreizējo situāciju, kurā palielinās nenoteiktība un nestabilitāte, šī problēma kļūst vēl aktuālāka.

Seminārā galvenā uzmanība tiks pievērsta tam, kā, pirmkārt, uzņēmumu īpašniekiem un vadītājiem tikt galā ar pašreizējo situāciju un saglabāt efektivitāti, pozitīvu domāšanu, emocionālo stabilitāti un enerģiju.

Ieguvumi:
1. Izprotiet, kas notiek smadzenēs krīzes brīžos, kāpēc viņi pašie un darbinieki sāk izrādīt viņiem netipisku uzvedību un kā ar to rīkoties

2. Atpazīt izdegšanas pazīmes

3. Saņemt motivācijas rīkus

4. Iegūstiet algoritmu izkļūšanai no emocionālās izdegšanas

5. Atrodiet savus spēka un resursa avotus

Vebināru vada:
Jūlija Matisone, profesionāls koučs un biznesa trenere, vairāk kā 20 gadus nodarbojas ar pieaugušo izglītību un attīstību. Šobrīd strada kā korporatīvais koučs, kā arī vada konsultācijas .Vada seminārus un meistarklases Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Krievijā.

Vebinārs pieejams tikai LTRK biedriem.
Pirms semināra saņemsiet informāciju par pieslēgumu.


Мастер-класс (на русском языке)

Эмоциональное выгорание с точки зрения нейронауки: признаки, причины, способы профилактики и восстановления

Актуальность вопроса: . Проблема эмоционального выгорания, особенно руководителей и собственников, была актуальной всегда. Если человек, управляющий компанией и другими людьми, сам не в ресурсе, то практически невозможно ждать, чтобы он вдохновлял, мотивировал и поддерживал других людей. В этом случае часто из всех инструментов остается жесткий контроль. В больших компаниях, где есть целые системы управления сотрудниками, эмоциональное выгорание первых лиц не столь очевидно, заметно и имеет отложенный во времени эффект. Что же касается малых и средних предприятий, то там эмоциональное состояние собственника и директоров напрямую начинает отражаться на бизнесе и на результатах работы сотрудников. Учитывая современную ситуацию повышенной неопределенности и нестабильности, эта проблема становится еще более актуальной.

На семинаре речь пойдет о том, как прежде всего собственникам и руководителям компаний справляться в нынешней ситуации и сохранять работоспособность, позитивное мышления, эмоциональную стабильность и энергию.

Что приобретут участники:
1. Поймут, что происходит в мозге в моменты кризиса, почему они сами и сотрудники начинают проявлять нетипичное для них поведение и что с этим делать

2. Узнают признаки эмоционального выгорания

3. Получат инструменты мотивации

4. Получат алгоритм выхода из эмоционального выгорания

5. Найдут свои источники ресурсов

Семинар ведет:
Юлия Матисоне, профессиональный коуч и бизнес-тренер, более 20 лет работает в области обучения и развития взрослых. В настоящее время работает корпоративным коучем, а также проводит индивидуальные консультации. Опыт работы по проведению семинаров и мастер-классов в Латвии, Литве, Эстонии и России. Работает с клиентами из стран Балтии и России, Германии, Австрии, Англии, Австралии, Израиля.

Участие в семинаре доступно только для Членов ТППЛ.
Перед началом семинара Вы получите информацию, необходимую для подключения.
Vārds, uzvārds *
Pārstāvētais uzņēmums, organizācija *
Amats *
E-pasts *
Tālruņa numurs *
Pārstāvētais uzņēmums, organizācija ir LTRK biedrs *
Semināra apmeklējuma veids *
Kādi ir Jūsu jautājumi ekspertam par šo tēmu?
Kādas tēmas Jūs vēlētos dzirdēt nākamajos "Coach meistarklase" semināros?
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy