Молодіжний філософський форум, 11 квітня 2024 р. 
Запрошуємо на МОЛОДІЖНИЙ ФІЛОСОФСЬКИЙ ФОРУМ з нагоди 19-річчя Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики Українського державного університету імені Михайла Драгоманова. За підтримки Українсько-данського молодіжного дому ми зустрінемось 11 квітня о 15 год зі студентами, викладачами та випускниками в сучасному просторі в центрі Києва. Філософи, культурологи, релігієзнавці! Запрошуємо розповісти про свій досвід самореалізації!

У програмі: мотиваційні виступи студентів, викладачів та випускників, мозкові штурми, кава-брейк, піца, кіноперегляд, настільні ігри. Це буде цікавий вечір у колі однодумців! 

Коли? 11 квітня, четвер
О котрій? 15:00
Де? Українсько-данський молодіжний дім, м.Київ, вул. Володимирська 5Б
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Прізвище, ім'я та по батькові  *
Статус  *
Рік випуску 
Спеціальність *
Можливо у Вас є бажання підготувати мотиваційний виступ? Якщо так, то напишіть тему. Якщо ні, то пропустіть це питання :) 
Я даю згоду на фотофіксацію протягом події та використання цих фото у комунікаціях Українського державного університету імені Михайла Драгоманова та Молодіжним домом
*
Чи маєш особливі потреби, які нам варто врахувати, щоб твоє перебування у Домі було зручним і комфортним? Наприклад, для участі необхідний спеціальний супровід, допомога з пересуванням та інше. (якщо ні, тоді пропускай)
*
Я зобов'язуюсь виконувати інструкції безпеки у випадку оголошення повітряної тривоги
*
Я зобов'язуюсь дотримуватися правил Молодіжного дому (взаємоповага, чистота, турбота, заборона куріння у приміщенні, заборона вживання алкоголю та наркотичних речовин)
*
Я даю згоду на обробку моїх персональних даних
*
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of УДУ імені Михайла Драгоманова. Report Abuse