LPT 2022 Božejov - přihláška
Pořadatel: Pionýr, z. s. - Pionýrská skupina Koloušci, Božejov 111, 394 61 Božejov, 60860804

Vyplněním a odesláním přihlášky potvrzujete, že údaje uvedené v této přihlášce o mé osobě a přihlášené osobě jsou pravdivé a úplné. Ve smyslu zákona č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů souhlasím s jejich zpracováním Pionýr, z. s., Pionýrská skupina Koloušci. Zpracování osobních údajů je popsáno v dokumentu Informace o rozsahu a důvodech zpracování osobních údajů účastníků táborů a akcí.

Dále berete na vědomí, že na tábor jsou přijímány děti ve věku od šesti do patnácti let. Předpokladem účasti je schopnost samostatného dodržování základních hygienických pravidel a také pravidel slušného společenského chování. Vzhledem k charakteru ubytování a náročnosti programu nejsou tábory vhodné pro děti s vážnějším fyzickým či mentálním postižením, diagnostikovanou hyperaktivitou a poruchami komunikace.

Platební a další podmínky táborů najdete na https://kolousci.pionyr.cz/informace-tabor/

Tato přihláška je pouze nezávazné zarezervování místa na táboře. Po odeslání tohoto formuláře Vás budou kontaktovat jednotliví kontaktní pracovníci běhů, kteří Vás seznámí s dalším postupem.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Běh *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy