Klausimynas jaunimui
Mielas Jaunime,
Maloniai kviečiame Jus bendradarbiauti vykdant tyrimą  ir atsakyti į šį klausimyną, kuriuo siekiama išsiaiškinti jaunų žmonių požiūrį į santykius su šeima, studijas ir mokslą, laisvalaikį ir užimtumą, draugų tinklą, gyvenimo sąlygas ir kt. Apklausa yra anonimiška, Jūsų atsakymai ir surinkti tyrimo duomenys bus naudojami rengiant trumpalaikius ir ilgalaikius savivaldybės planavimo dokumentus, kryptingai planuoti priemones problemoms su kuriomis susiduria, spręsti ir priimti sprendimus, užtikrinančius darnią jaunimo politikos plėtrą Panevėžio rajono savivaldybėje.
Tyrimo tikslas – ištirti jaunimo problemas pagal nustatytus rodiklius šiose jaunimo politikos įgyvendinimo srityse:
• mokykla ir studijos;
• darbas;
• laisvalaikis;
• gyvenimo sąlygos;
• dalyvavimas;
• fizinė ir psichologinė savijauta;
• įpročiai.
Tyrimas vykdomas Panevėžio rajono savivaldybės užsakymu.

Iš anksto dėkingi,
Panevėžio rajono savivaldybės administracijos darbuotojai.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Instrukcija
Jeigu Jūs esate mokyklos moksleivis/-ė, klausimyną prašome pradėti pildyti nuo I dalies – MOKYKLA, 1 klausimo (2 puslapis).

Jeigu Jūs esate bet kokios studijų formos studentas/-ė aukštojoje mokykloje (universitete arba kolegijoje), prašome pradėti pildyti nuo II dalies – STUDIJOS, 9 klausimo (4 puslapis).

Jeigu Jūs dirbate, ir nestudijuojate aukštojoje mokykloje (universitete arba kolegijoje), bei nesimokote mokykloje, prašome pradėti pildyti nuo III dalies – DARBAS, 12 klausimo (6 puslapis).

Jeigu Jūs nei studijuojate aukštojoje mokykloje (universitete arba kolegijoje, nei mokotės mokykloje, ir šiuo metu nedirbate, prašome pradėti pildyti nuo III dalies – DARBAS, 21 klausimo (8 puslapis).

Jūs esate *
78. Jūsų amžius *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy