Parandusfestivali tänavaturg

10. septembril toimub Koidu tänav 13 hoovis ja selle ümbruses Viljandi esimene parandusfestival, kus saavad kokku osavad parandajad ja kuhu oodatakse kõiki oma kulunud või katki läinud esemetele uut elu andma.

Kutsume kõiki ümberkaudseid elanikke avama 10. septembril kell 11-16 enda maja, hoovi või garaaži. Muuda enda koduhoov magusalõhnaliseks vahvlikohvikuks, põnevaks garaazimüügikohaks või pane müüki enda kasutuseta riided ja mänguasjad, valik on Sinu! 🙂 Kaugemalt tulijad leiavad endale sobiva müügikoha Koidu tänaval (Uue ja Jakobsoni tänava vahelisel lõigul) või Lastepargis.

Muuda enda koduhoov magusalõhnaliseks vahvlikohvikuks, põnevaks garaazimüügikohaks või pane müüki enda kasutuseta riided ja mänguasjad, valik on Sinu! :)
Täida allolev vorm, et saaksime sinu vajaduste kohta rohkem teada. Kui müüd enda koduhoovis, siis lisa kindlasti täpne aadress, et saaksime müügikoha kaardile märkida!

Küsimused ja info: Kätrin - 5814 7783 bonifatiusegild@gmail.com

Kauplemine on TASUTA

Pärandilinn Viljandi korraldatav Parandusfestival toimub Koidu 13 hoovis, Koidu tänaval ja Lastepargis, kus seab ennast sisse Viljandi vanakraamiturg. Viljandi linna sünnipäeva nädalavahetusel toimuval festivalil on kavas kontserdid, parandustöötoad, inspiratsiooniloengud, ekskursioonid, filmiprogramm ja näitused.

Rohkem infot sündmuse kohta: https://www.facebook.com/events/1379518835791851

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Nimi 
Telefon
E-mail
Soovin kaubelda:
Sinu aadress (Lisa siis, kui müüd enda kodu juures, et saaksime info lisada kaardile)
Mida müüd?
Kui suurt müügipinda vajad?
Kas vajad elektrit?

Kas vajad müügilauda?
Lisainfo
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy