Пропозиції до бюджету м. Здолбунова на 2016 рік
Прозорість використання публічних коштів є однією із складових демократичного суспільства. А бюджети – це найпотужніший інструмент уряду та місцевих рад для задоволення потреб і пріоритетів країни та її громадян. В ряді міст України існує практика, коли місцеві органи самоврядування залучають мешканців міста до процесу планування міського бюджету. Проте, на жаль в нашому міста ні мешканці міста, ні представники громадських організацій ніяким чином не залучені до процесу планування бюджету.

Керівництво міста та депутатський корпус міської ради не проводять консультацій з громадою міста щодо того, куди першочергово та на що мають бути витрачені бюджетні кошти. Аналітичний центр розвитку міста «ЗЕОН» та видання «Здолбунів Сіті», які спільно реалізовують проект «Прозорий бюджет міста від здолбунівчан і для здолбунівчан», пропонують скористатися даною електронною формою та запропонувати свої пропозиції до проекту бюджету на 2016 рік.

Всі пропозиції будуть зібрані, систематизовані і у формі звернення громадян будуть направлені до Здолбунівської міської ради та оприлюднені на сайті «Здолбунів Сіті». Діапазон пропозицій до бюджету може бути широкий. Наприклад, вашою пропозицією може бути як ремонт дороги або встановлення освітлення на конкретній вулиці, встановлення дитячого майданчику в конкретному дворі, так і пропозиція організації в місті тематичного фестивалю, який допоможе залучити туристів в місто, або проведення в місті заходів популяризації енергозбереження.

Свої пропозиції просимо надіслати до 20 жовтня 2015 року включно. Саме у цей день міська рада має розпочати формування бюджету та проекту рішення про місцевий бюджет. Електронну форму можна заповнити зі свого комп’ютера чи будь-якого іншого підєднаного до мережі Інтернет. Якщо у вас немає такої можливості, то це можна зробити в приміщеннях наших партнерів-бібліотек за адресами:

м. Здолбунів, вул. Шкільна, 39 (Здолбунівська центральна районна бібліотека).

м. Здолбунів, вул. Княгині Ольги, 34 (Здолбунівська районна бібліотека для дітей та юнацтва).
Прізвище та ім'я *
Контактний телефон *
Електронна пошта *
Адреса проживання *
Пропозиція до міського бюджету (можна декілька) *
Наприклад, повна заміна в бюджетних установах міста ламп розжарювання на енергозберігаючі люмінесцентні типу КЛЛ. Капітальний ремонт дорожнього покриття біля будинку 12 по вулиці Петра Сидорчука. Поточний вуличного освітлення по вулиці Петра Сидорчука. Виділення 50 тисяч гривень для проведення конкурсу міні-проектів для громадських організацій міста.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy