Digitālo prasmju apmācības
Lai sniegtu iespēju apgūt un nostiprināt mūsdienās tik ļoti nepieciešamās digitālās prasmes, biedrība “Sadarbības platforma” sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā aicina interesentus apmeklēt digitālo prasmju apmācības. Digitālās prasmes ir svarīgas ikvienam, tās ļauj efektīvi strādāt ar jaunajām tehnoloģijām, rīkiem, sekmīgi iekļauties darba tirgū un izmantot digitālās tehnoloģijas un pakalpojumus gan darbā, gan ikdienā.

Digitālo prasmju apmācībām paredzētas divas programmas: “Digitālā vide NVO aktivitāšu organizēšanai” (30 akadēmiskās stundas) un “Iespējas un resursi digitālajā vidē” (28 akadēmiskās stundas). Apmācības notiks tiešsaistē.  Pēc apmācībām dalībnieki saņems apliecības.

Pirmā nodarbība programmai “Digitālā vide NVO aktivitāšu organizēšanai” notiks 2022. gada 24. janvārī no plkst. 16.00 līdz 19.00, savukārt programmas “Iespējas un resursi digitālajā vidē” pirmā nodarbība notiks 2022. gada 27. janvārī no plkst. 15.00 līdz 18.00. Par abu programmu turpmākajiem nodarbību laikiem vienosies pirmajā tikšanās reizē.

Nodarbības vadīs Mārcis Galiņš, datorspeciālists un informātikas pedagogs.

Apmācību “Digitālā vide NVO aktivitāšu organizēšanai” programma:
Digitālās platformas procesu vadībā;
Google konta funkcijas;
Mākoņkrātuves izmantošana datu glabāšanai un apmaiņai;
Drošība digitālajā vidē, autortiesības.
Apmācību “Iespējas un resursi digitālajā vidē” programma:
Digitālo rīku un resursu jēgpilna izmantošana;
Digitālās vides un ierīču pielāgošana;
Digitālās kompetences trūkuma identificēšana.

Laipni aicinām izmantot iespēju un pieteikties bezmaksas nodarbībām! Interesenti var pieteikties vienai vai abām mācību programmām. Vietu skaits – ierobežots, lūdzam ņemt vērā, ka apmācībām prioritāri tiks reģistrēti projekta citu aktivitāšu dalībnieki.

Interesentiem, kuri būs pieteikušies, iepriekš tiks nosūtīta saite uz nodarbību platformu. Reģistrējoties lūdzam norādīt precīzas e-pasta adreses!

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vārds, uzvārds *
Epasts. Lūdzu norādīt PRECĪZU epasta adresi, jo uz to sūtīsim dalības linku. *
Tālrunis *
Dzīvesvieta - pilsēta/ciemats/pagasts. *
Jau piedalos nodarbībās - lūdzu izvēlēties variantu - kurās nodarbībās piedalāties. Atbildes tiks pārbaudītas. *
Šajā pieteikuma formā minētie personas dati nepieciešami, lai nodrošinātu Jūsu dalību pasākumā,  kā arī lai nodotu informāciju projekta finansētājam uzraudzības funkciju veikšanai. Aizpildot pieteikuma formu elektroniskajā vidē,  Jūs piekrītat, ka Jūsu personas dati nonāk biedrības „Sadarbības platforma” rīcībā un ka tie var tikt nodoti trešajām pusēm, kas sadarbojas ar minēto biedrību, sniedzot finansējumu Latvijas mērogā. Piesakoties dalībai piekrītiet, ka  norises tiek fotografētas  un filmētas, un šie materiāli vēlāk tiks izmantotas publicitātes pasākumu nodrošināšanai, publicējot sociālajos tīklos un medijos. Dalībnieks var iebilst pret sevis filmēšanu vai fotografēšanu pasākumā un pieprasīt pārtraukt tās tikai gadījumā, ja konkrētajā materiālā dalībnieks ir tieši identificējams, un biedrībai "Sadarbības platforma" ir tehniski iespējams dzēst konkrēto dalībnieku un/ vai neizmantot konkrēto fotogrāfiju. *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy