Pieteikuma anketa neformālās izglītības apmācībām „Iepazīts=Iesaistīts!” Latgalē
Apmācības notiks 2015. gada 11. - 13. novembrī, Latgales reģionā, viesnīcā „Dinaburg” (http://www.hoteldinaburg.lv, Daugavpilī).

Ja rodas jautājumi vai nepieciešama papildus informācija, lūdzu, rakstiet vai zvaniet: Daina Kriviņa, Latgales reģiona apmācību koordinatore, tālr.: 29354884, daina.krivina@gmail.com.

Atcerieties - šajā pieteikuma anketā nav "pareizo" vai "nepareizo" atbilžu. Mums svarīgas ir tieši JŪSU domas un JŪSU atbildes!
Vārds, uzvārds *
Your answer
Dzīves vieta *
Your answer
Pārstāvētā organizācija/institūcija *
Your answer
Amats *
Your answer
Kontakttālrunis *
Your answer
E-pasts *
Your answer
Kāpēc Jūs vēlaties piedalīties šajās apmācībās? Kādas zināšanas un prasmes Jūs vēlaties iegūt šajā apmācībā? Kā Jūs pielietosiet iegūtās zināšanas? *
Your answer
Lūdzu, raksturojiet sociālo iekļaušanu 3-5 vārdos. *
Your answer
Ar kādām sociālajām grupām Jūs saskaraties savā ikdienas darbā? *
Your answer
Kādi Jums ir bijuši/ir lielākie izaicinājumi saistībā ar sociālo iekļaušanu? *
Your answer
Kāpēc jārunā par sociālo iekļaušanu? *
Your answer
Vai Jums ir priekšzināšanas un praktiskā pieredze neformālās izglītības jomā (piem., dalība JSPA rīkotajās apmācībās par neformālo izglītību u.c.)? Ja ir, lūdzu, īsi aprakstiet. *
Your answer
Ar šo apstiprinu, ka piedalīšos visās apmācību dienās *
Apmācības organizē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra sadarbībā ar biedrību „Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs” Latvijas un Šveices sadarbības programmas „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” ietvaros.
Latvijas – Šveices sadarbības programmu „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” finansē Šveices Konfederācija no Latvijas un Šveices sadarbības programmas līdzekļiem paplašinātajai Eiropas Savienībai. Vairāk informācijas par Latvijas un Šveices sadarbības programmu „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” meklējiet mājas lapā: www.jaunatne.gov.lv.
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy