Відкрита лекція / WorkShop«Тренд перенавчання або Затребуваний психолог до моменту захисту диплому»
1,5 роки тому в Ландау-Центрі ми показували, що таке психотерапія і як виміряти її результати. Пандемія внесла в 2020-2021 навчальний рік свої корективи. Багато освітніх процесів перейшли в онлайн. А те, що повертається в оффлайн-середу, як і наша нова відкрита лекція, – повертається в абсолютно новому вигляді.
Класичну університетську освіту як «соціальний сейф», що зв'язує студентів з невизначеністю у виборі місця роботи, підсилює запит випускників про те, що робити далі. Майбутні психологи звикли чекати захисту диплома, а потім пробувати себе в професії. Однак, новий час вимагає від них гнучкої відповіді і креативних рішень в командах. Але, найголовніше – здатності до швидкого перенавчання в стінах університету. Головний запит молодого психолога – як почати заробляти і збільшити кількість клієнтів. Щоб це сталося, важливо прямо зараз робити конкретні дії.

Про що поговоримо?
Про проблему самовизначення – бути психологом чи ні? Про те, як і коли вчитися, і на що точно не витрачати час, щоб стати затребуваним реалізованим фахівцем своєї справи. Особливу увагу приділимо підходам і трендовим практикам гнучкого перенавчання із застосуванням креативних методик й дизайн-мисленню. Покажемо кейси і проілюструємо їх своїм особистим прикладом. У кожного зі спікерів своя цікава історія входу й досвіду навчання на психолога.

Що будемо робити разом?
Слухати спікерів, дивитися візуальний контент, виконувати цікаві інтерактивні завдання, задавати і відповідати на питання. А найголовніше – зробимо з незрозумілого – зрозуміле.

Про що дізнаються всі:
- що робить майбутній і справжній психолог
- чому професія психолога завжди затребувана
- як насправді вчиться психолог
- на що найбільше витрачає час
- де і як шукає роботу, і чому йде з професії
- як переучуватися і отримати самоосвіту психолога
- що робити, щоб з'являлися нові клієнти
- що таке психологія – як основне джерело доходу

Що дізнаються абітурієнти та учні шкіл:
- як правильно спробувати професію психолога
- які помилки не робити, щоб не нашкодити собі
- який підхід і послідовність освіти вибрати для себе
- як пройти відбір і профорієнтацію, щоб зрозуміти хто ти і куди рухатися

Що дізнаються майбутні і справжні психологи:
- як екологічно підійти до питання післядипломної освіти
- головні помилки в самоосвіті
- коли і як можна починати працювати
- як не згоріти і не розчаруватися в професії
- на що зробити упор в освіті і як зрозуміти, чого не вистачає для роботи

Що отримають всі:
- запис на тестування у новій закритій веб-версії «Індивідуально-типологічного опитувальника» (проф. Л.М. Собчик) і миттєво визначити свої особливості профорієнтації, лідерські якості і важелі управління в команді;
- перелік посилань на web-ресурси і затребуваних практиків для відстеження життя професійного співтовариства;
- 7-кроковий план постановки цілей особистого розвитку

Спікери:

Олександр Безсмертний – навчаючий і практикуючий психолог з 16-річним стажем в медицині, педагогіці і науці, кандидат психологічних наук, продюсер відео-альманаху «100 смислів психотерапії», засновник і креативний директор комунікаційного агентства «Різні Люди» (Санкт-Петербург), член асоціації Когнітивно-Поведінкової Психотерапії (АКПП).

Андрій Саламатов – психолог, #психосомелье, співзасновник креативного агентства «4Press» і бізнес-розвідки «GreenDuck», тренер по методикам нестандартного мислення, викладач «UNIT School of Business», глава маркетингового комітету Європейської бізнес асоціації, акредитований консультант Європейського банку реконструкції і розвитку .

Марина Понкратова – психолог, член Національної Психологічною Асоціації (НПА) і Асоціації Когнітивно-Поведінкової Психотерапії (АКПП), більше 2 років адаптує практики розвитку емоційного інтелекту для учнів гімназій, понад 15 років в підприємництві, власник приватного бізнесу (Харків).

Для кого: учні старших класів, педагоги і люди будь-якого віку, які мають намір стати психологами або стали ними, але розгубилися.

Реєстрація обов'язкова, просто заповніть анкету та приходьте. Якщо місць буде не вистачати, ми вам передзвонимо.

КІЛЬКІСТЬ МІСЦЬ ОБМЕЖЕНА

КОЛИ: 02.09.2021
ЧАС: 16:00 – 18:00
ДЕ: ЛандауЦентр, пл. Свободи, 6, Північний корпус ХНУ ім. В.Н. Каразіна (вхід із боку «Kharkiv Palace Hotel»)
Ім'я та прізвище *
Номер телефону
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy