Formularz Rejestracyjny
Kurs Mindfulness MBLC "Stacjonarnie w Krakowie"
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Imię i Nazwisko *
Numer telefonu *
Podaj dane do faktury, jeśli będzie potrzebna
Wskaż dogodne dla siebie terminy *
Required
Ważne informacje *
Rozpoczęcie kursu we wskazanym terminie zależy od zebrania minimalnej liczby uczestników. Dzień uważności odbywa się przeważnie między 6 a 7 warsztatami. Dzień Uważności trwa od 10.00 do 16.00 z przerwą na lunch. Instrukcje dotyczące płatności otrzymasz w mailu potwierdzającym przyjęcie zgłoszenia.
Oświadczenie *
Pamiętaj, że niniejszy kurs Mindfulness ma charakter szkoleniowy i nie jest przeznaczony do stosowania jako terapia pacjentów z problemami psychicznymi.  Jeśli jesteś po lub w trakcie terapii psychiatrycznej, psychoterapeutycznej lub korzystasz z pomocy psychologa w radzeniu sobie z bieżącymi problemami natury psychologicznej, rekomendujemy przed przystąpieniem do naszego kursu uzyskać zgodę specjalisty, który Cię prowadzi. Jeśli w ostatnim czasie przechodziłeś/przechodziłaś bądź przechodzisz przez traumatyczną sytuację życiową, taką jak: separacja ze stałym partnerem, śmierć bliskiej osoby czy utrata pracy, ten moment może nie być najlepszy na rozpoczynanie naszego kursu. Twój dobrostan oraz wsparcie ze strony otoczenia: przyjaciół, rodziny, specjalistów zajmujących się zdrowiem psychicznym, mają tu ogromne znaczenie. Wszystkie osoby, które z powyższych przyczyn wycofają się z kursu, będą miały możliwość podjęcia nauki na nowo w późniejszym terminie. Jeśli przyjmujesz obecnie leki psychiatryczne, nie zalecamy ich zmiany bez uprzedniej konsultacji z lekarzem. Decyzja o wykonywaniu wszelkich ćwiczeń fizycznych należy do Ciebie, kieruj się więc własną oceną, czy są one dla Ciebie korzystne, czy też nie. Jeśli dotyczą Cię którekolwiek z wyżej wymienionych okoliczności, skontaktuj się ze mną przed rozpoczęciem kursu (chyba, że już to zrobiłeś/ zrobiłaś), aby porozmawiać o Twojej sytuacji oraz o wsparciu, które masz ze strony otoczenia oraz o tym, jakiego rodzaju wsparcia będziesz potrzebować w trakcie kursu.
Zgoda na otrzymywanie informacji drogą mailową (Newsletter)
Clear selection
Informacja o Administratorze Danych osobowych *
Administratorem danych jest Anna Polak. Przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych jest realizowane na podstawie Pana/Pani poniższej zgody. Dane osobowe zbierane w formularzu – nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu ustawy z dnia 10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018.1000 z dnia 2018.05.24); co oznacza, że żadne podmioty, ani osoby trzecie ich nie otrzymają. Podane dane będą przetwarzanie wyłącznie w celu odpowiedniego przeprocesowania zapisu na kurs mindfulness i jego realizacji. Dane są podawane przez osoby, których dotyczą, dobrowolnie, bez ich podania nie jest możliwa realizacja zapisu na ww. kursy. Mail z prośbą o zmianę lub usunięcie danych, proszę wysłać mailowo na adres: kontakt@aniapolak.pl Może Pana/i wnieść skargę do organu nadzoru: Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy