Doporučení studenta do projektu SOČ 2019/2020
Vážená paní učitelko, vážený pane učiteli, prosím Vás o referenci na studenta, který je zařazen do projektu SOČ. Hledáme cesty, jak podpořit výhradně ty studenty, kteří práci úspěšně dokončí. Snažíme se tímto vyhnout marně vynaložené energii a cenného času školitelů, nemalých finančních prostředků souvisejících s odměnou školitele a nákupem materiálu na SOČ, nehledě na administrativní zátěž všech zúčastněných.

Podepsané a datované doporučení mi prosím naskenujte a pošlete na adresu alena.hynkova@jcmm.cz. Děkuji Vám za spolupráci Ing. Alena Hynková, Jihomoravské centrum pro mezinárodní mobilitu, z.s.p.o. (JCMM), tel: 724 206 697.

Uděluji Jihomoravskému centru pro mezinárodní mobilitu, z. s. p. o. (JCMM) souhlas se zpracováním svých osobních
a citlivých údajů, které jsem uvedl/a v tomto formuláři. S mými osobními a citlivými údaji může JCMM nakládat způsobem a v největším rozsahu stanoveném v zákoně č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, a dále v obecném nařízení EU
o ochraně osobních údajů č. 2016/679, a to za účelem účasti mého studenta na aktivitách a projektech realizovaných JCMM. JCMM moje osobní a citlivé údaje neposkytne bez mého souhlasu třetím osobám s výjimkou kontrolních a nadřízených orgánů. Svůj souhlas uděluji JCMM na dobu neurčitou. Beru na vědomí, že podle obecného nařízení EU. JCMM moje osobní a citlivé údaje neposkytne bez mého souhlasu třetím osobám s výjimkou kontrolních a nadřízených orgánů. Souhlasím, že moje osobní a citlivé údaje budou poskytnuty správci informačního systému, tj. společnosti FRAMO, s.r.o., Jeremenkova 1142/42, Olomouc, IČO: 607 93 937, která spravuje informační systém JCMM, a to za účelem správy mých dat, které jsem uvedl/a v informačním systému JCMM.
o ochraně osobních údajů mám právo: - vzít souhlas kdykoliv zpět, - požadovat po JCMM informaci, jaké moje osobní údaje zpracovává, žádat si kopii těchto údajů, - vyžádat si u JCMM přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, popřípadě požadovat omezení zpracování, - požadovat po JCMM výmaz těchto osobních údajů, - na přenositelnost údajů, - podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů nebo se obrátit na soud.

Email address *
Vaše jméno a příjmení
"Alena Hynková"
Your answer
Jméno a příjmení studenta
"Alena Hynková"
Your answer
Škola studenta
Your answer
Název práce
Prosím uveďte název práce SOČ, kterou bude student zpracovávat
Your answer
Jaká je Vaše zkušenost s tímto studentem při dlouhodobých projektech?
Jak hodnotíte motivaci studenta k vybranému tématu?
Your answer
Doporučuji studenta k vybranému tématu
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v tomto formuláři *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of JCMM. Report Abuse - Terms of Service