NAFFi õpitubade registreerimise ankeet

NAFFi ehk Noorte Amatöörfilmifestivali eel toimub kolme kasulikku õpituba Anne Noortekeskuse Multimeedialaboris (Uus 56, sissepääas A uksest ning jälgida rohelisi Multimeedialabori nooli). Soovitav õpitubades osalejate vanus on 14-26 aastat. Kõik õpitoad on osalejatele tasuta.
Töötoad algavad kell 10.00 ja kestavad umbes 13.00.

23. oktoober- Animatsioon Vastame küsimusele, mis on animatsioon,millise tehnikad on olemas,  kuidas lihtsalt animatsiooni teha ning teeme ise stpkaadri animatsiooni. Kes joonistada tahab saab teha ka joonis ja lamenukk animatsiooni.

24. oktoober- Peegelkaameraga filmimine Õpitoas vaatame üle fotokaga filmimise eripärad, millised kaameraseaded peaks valima, millise kaadrisagedusega filmima ja kuidas leida parim valge tasakaal. Samuti kuidas filmida erinevates tingimustes, milliseid plaane kasutada. Vaatame üle erinevad objektiivid, millal ja kus millist objektiivi kasutada. Õpitoa praktilises osas rakendame teoorija praktikasse.

25. oktoober- Loomulikult kaamera ees. Kaamerad on tänapäeval kõikjal, kergesti võime sattuda kinos, televisioonis või internetis levivatesse filmidesse või tele-klippidesse. Kuid kaamera ees näidelda, nii et see meeldiks hiljem endale ja teistele, on keeruline. Õpitoas proovime läbi praktiliste harjutuste arusaada kuidas kaamera ees näidelda, kuidas kasutada oma häält ja miimikat. Kuidas mängida koos partneriga kaamera ees ning mis on suuremad ohud töötamisel kaamera ees.

Küsimuste korral võtke ühendust:
elge.aas@raad.tartu.ee
502 4994
Elge Aas
NAFFi korraldaja
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Millistest õpitubadest soovid osa võtta?
Võid osaleda ka kõigis õpitubades, kui soovid. Sel juhul tee linnukene kõigidesse kastidesse.
Nimi *
Ees- ja perekonnanimi.
Vanus *
Kirjuta, mis on sinu vanus.
Meili aadress *
Kontakt telefon *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy