Liikumise töötuba: Responsive body
Sõltumatu Tantsu Laval 27.10.2018 kell 12:00-15:00
Registreerimine kuni 24.10.2018

Külli Roosna, Kenneth Flak
Liikumise töötuba: Responsive body

Töötuba on mõeldud neile liikumishuvilistele, kes on valmis uurima liikumispõhimõtteid nii üksi kui partneriga ning soovivad füüsilist väljakutset mängulises võtmes. Eelnev tantsu või võitluskunstide kogemus pole oluline, sest iga osaleja saab alustada liikumist lähtudes enda keha senisest kogemusest. Oluline on soov proovida ja väljakutsega silmitsi seista.
Töötuba alustame lihtsate liigutustega põrandal lamades, et keskenduda liikumise funktsionaalsetele seostele. See tasane algus lubab meil häälestuda, märgata seoseid ja valmistuda keerulisemateks ülesanneteks. Seejärel toome pulsi kõrgemale, et jätkata energiliste ja tehnilist väljakutset pakkuvate ülesannetega. Eesmärk on leida vabadus liikumises, mis põhineb funktsionaalsel anatoomial. Edasi töötame samm-sammult selliste põhimõtetega nagu surumine, tõmbamine ja vabastus. Eesmärk on paljastada huvitava ja keeruka partnerluse alused. Osavõtjad juhitakse neid põhimõtteid kasutama mänguliselt teineteist kuulates.

Töötuba viivad läbi rahvusvaheliselt aktiivsed koreograafid-tantsijad Külli Roosna (Eesti) ja Kenneth Flak (Norra/Eesti), kes on koostööd teinud alates 2008. aastast. Nende uus tantsulavastus "Prime Mover" etendub Sõltumatu Tantsu Laval 16. ja 17. novembril.

STLi kontonumber: EE532200221030176864 Sõltumatu Tantsu Ühendus MTÜ (swedbank)

Email address *
Perekonnanimi / Last Name *
Your answer
Eesnimi / Name *
Your answer
Telefoninumber / Phone number *
Your answer
Kust saite informatsiooni töötoa kohta? / Where did you get information about this workshop?
Kas soovite liituda STL infokirjaga ja saada infot meie tegemiste kohta?
Maksmise info / payment info * *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service