КАДРОВИК РОКУ'2020
Всеукраїнський конкурс серед кадровиків «КАДРОВИК РОКУ» проводиться в Україні 9 раз із метою підвищення професійного рівня працівників кадрових служб та об’єднання професіоналів з усіх регіонів країни.

У процесі підготовки відповідей на завдання конкурсу претенденти на звання «КАДРОВИК РОКУ’2020» удосконалюють знання трудового законодавства, слідкують за його змінами, тенденціями та підвищують рівень власних знань.

Усі фахівці, які візьмуть участь в конкурсі, отримають широкі можливості для подальшого професійного розвитку, спілкування з колегами, професійного обговорення актуальних тем.
Email address *
ІІ тур конкурсу передбачає виконання практичних завдань. Як і І тур, складається з 3 розділів: Кадрове діловодство, Трудове законодавство, Управління персоналом. Якщо ви не пройшли І тур конкурсу, будь ласка, зробіть це, бо він є обов'язковим. Скопіюйте посилання https://forms.gle/b1KfuZg6f8vXVJPr7, введіть його у браузері для переходу до тестування.
Ім'я (вказане вами в анкеті І туру) *
Адреса електронної пошти (вказаної вами в анкеті І туру) *
Контактний телефон (вказаний вами в анкеті І туру) *
Даю згоду на обробку моїх персональних даних у межах проведення конкурсу, а також публікацію прізвища, імені та посади у разі виграшу *
Дата заповнення *
MM
/
DD
/
YYYY
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of ТОВ «МЕДІА-ПРО».