Přihláška na úvod do nenásilné komunikace - akreditovaný víkendový kurz pro začátečníky
Přihláška na víkendový kurz pro začátečníky v technikách nenásilné komunikace. Kurz je akreditovaný MŠMT a povede ho Petr Holík v sobotu a neděli 28.- 29. listopadu 2020 vždy od 10 - 13 a 15 - 18 hodin.

Standardní cena: 3 400,-
Mecenášská cena: 4 400,- (vyšším příspěvkem umožňujete existenci stipendijní ceny)
Stipendijní cena: 2 400,- (nabízíme 2 místa za sníženou cenu, o stipendijní cenu si požádejte individuálně). Informace k platbě zašleme po vyplnění přihlášky.

Místo konání: Syřiště NaZemi, Kounicova 42, 602 00 Brno. https://goo.gl/maps/qrUm9EWdAh1P2A598

Pořadatel si vyhrazuje právo změnit formu kurzu z prezenční na online pokud to bude nutné kvůli současné epidemiologické situaci. Přihlášením souhlasíte s touto případnou změnou.

S dotazy o náplni a organizaci kurzu nebo vyjednání stipendijní ceny se obracejte na Ivku Sobotkovou, iva@nenasilnakomunikace.org a v kopii uveďte Petra Holíka, petrholik@nenasilnakomunikace.org

Potvrzení Vašeho přihlášení Vám příjde do několika pracovních dnů.
Děkujeme za vyplnění přihlášky a těšíme se na Vás, Petr a Ivka
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Kurz *
Vaše korespondenční adresa (údaj pouze pro fakturaci). Pokud Vám bude platit kurz firma, uveďte adresu firmy. *
Vyberte cenu, kterou chcete zaplatit. Mecenášskou cenou umožníte účast na kurzu lidem, kteří si mohou dovolit zaplatit pouze stipendijní cenu. Pokud máte zájem o stipendijní cenu, prosím ozvěte se na e-mail iva@nenasilnakomunikace.org, do kopie petrholik@nenasilnakomunikace.org
Clear selection
Máte předchozí zkušenost s nenásilnou komunikací nebo podobnými rozvojovými kurzy? Máte například terapeutický či koučovací výcvik?
Co Vás vede k zájmu o tento kurz? Náročná komunikace v rodině, v práci nebo něco jiného? Jaké téma v nenásilné komunikaci Vás zajímá? O čem se chcete dozvědět více?
Chcete se na něco zeptat? Zde je prostor napsat Petrovi a Ivce.
Vyplněním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním výše uvedených údajů za účelem organizace tohoto kurzu. Dále také souhlasíte se zasíláním informací týkajících se kurzu a newsletteru o nenásilné komunikaci na uvedenou e-mailovou adresu. Newsletter rozesíláme cca 1x za 3 měsíce a jeho odběr můžete kdykoliv odhlásit jedním klikem přímo v jeho zápatí.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of NVC Brno. Report Abuse