Круглий стіл з питання створення антикорупційного суду в Україні (Ужгород)
Українське представництво міжнародної антикорупційної мережі Transparency International запрошує правників, журналістів, активістів та представників місцевої влади на експертну дискусію з питання створення Вищого антикорупційного суду в Україні.

Захід відбудеться 5 жовтня 2017 року о 10:00 у готелі «Emigrand» за адресою: м. Ужгород, вулиця Митна, 31.

Ефективно функціонуюча незалежна судова система є обов’язковим елементом будь якої демократичної країни, де діє верховенство права. В Україні протягом останніх років здійснюється велика кількість системних реформ, у тому числі і судової гілки влади. Тим не менш, більшість реформ ще не досягли видимих результатів, а успіх усього процесу залежить від можливості судової системи працювати незалежно та ефективно, не піддаючись впливу зі сторони третіх осіб.
В той же час, політично вмотивовані сили впливають на судові вироки, особливо у справах, пов’язаних з корупцією. В результаті - суспільство не довіряє існуючій судовій системі, а корупціонери лишаються безкарними. Саме тому, існує критична потреба у створенні незалежного Вищого антикорупційного суду який буде здійснювати розгляд справ, підслідних НАБУ.

Як саме має функціонувати нова інституція? Яким чином повинен здійснюватися відбір суддів в антикорупційний суд? Як спільна робота журналістів та активістів може допомогти очистити решту судової системи від сумнівних суддів? Саме на ці питання дадуть відповідь учасники дискусії.

Організатори забезпечують харчування та роздаткові інформаційні матеріали.
З усіх питань, пов’язаних з організацією заходу, а також журналістам для акредитації просимо звертатися за номером телефону: 0638874630 – Максим Костецький.

Захід відбувається за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки в рамках Transition Promotion Program. Інформація, висвітлена під час проведення заходу, може не відображати офіційної позиції Міністерства закордонних справ Чеської Республіки.
ПІБ *
Your answer
Електронна пошта *
Your answer
Телефон *
Your answer
Статус *
Назва підприємства/установи/організації, які Ви представляєте *
Your answer
Посилання на профіль у соціальних мережах
Your answer
Я бажаю отримувати щомісячний дайджест Transparency International Україна
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service