ВІДЕОГРА. Перформанс Діми Левицького
Ми запрошуємо Вас на перформанс Діми Левицького "Відеогра". Для участі Вам потрібно заповнити коротку реєстраційну форму. Кожен, хто прийде на перформанс, отримає handycam відеокамеру та навушники як інструменти відеогри у просторі М17. У перформансі можуть взять участь лише 10 учасників. Музику до перформансу писав Іван Скорина, голос - Марія Бруні.

Перформанс буде відбуватись 20 листопада у галереї сучасного мистецтва М17 у Києві о 18:00 та 19:30. Заповнення цієї форми не гарантує участі. Детальну інформацію та підтвердження участі Ви отримаєте електронною поштою від організаторів.
Ім'я та прізвище *
Електронна адреса *
Контактний номер телефону *
Ваш вік *
Перфоманс буде відбуватись 20 листопада. Виберіть, будь ласка, час, що підходить Вам. Зверніть увагу, що наразі ми приймаємо заявки у список очікування, оскільки отримали максимальну кількість заявок. Ми зв’яжемось з вами у разі появи вільного місця. *
Відправляючи цю форму, Ви погоджуєтесь на те, що під час участі у перфомансі інші учасники будуть знімати Вас на відео. Відеозаписи та фото цієї події будуть опубліковані на сайті Goethe-Institut та на сторінці у Facebook. Відеозаписи можуть бути використані у майбутньому для опису перфомансу.
Відправляючи цю форму, Ви погоджуєтесь на обробку персональних даних.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy