Registrace pro učitele a ředitele do Učitelské platformy
Členkou Učitelské platformy se může stát:

Učitel/ka s pracovně-právním vztahem se školským zařízením v rozsahu alespoň jedné hodiny výuky týdně v MŠ, ZŠ, SŠ, VOŠ a ZUŠ. Členem Učitelské platformy se mohou stát i ředitelky a ředitelé.

Student/ka pedagogické fakulty či učitelských oborů na nepedagogických fakultách. Pokud ještě studujete a už učíte, registrujte se jako učitel/ka.

Pro členství v Učitelské platformě není zatím stanoven členský příspěvek. Do prvních řádných voleb jsme se rozhodli vyřešit příjmy na pokrytí nákladů činnosti dobrovolnými příspěvky a dary.

Pokud věnujete dvě minuty vyplnění formuláře, získáte možnost se podílet na stanoviscích a postojích Učitelské platformy. Informace o vás nám naopak pomohou cílit naše dotazy na relevantní osoby.

Registrační údaje budou zpracovány v souladu se Zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Jste: *
Jméno: *
Your answer
Přijmení: *
Your answer
E-mail (pokud možno uveďte soukromý e-mail): *
Your answer
Škola, na které učíte. Pokud učíte na více školách, uveďte jen jednu z nich. *
Your answer
Uveďte web školy, na které učíte: *
Your answer
Vaše pozice ve škole je: *
Required
Čestné prohlášení: *
Required
Odpovědi na další otázky jsou nepovinné, ale pomohou nám adresně oslovovat členy s požadavky na spolupráci (připomínkování, kvalifikovaný názor apod.). Budeme rádi, když se na vás budeme moci s odborným požadavkem obrátit, ale můžete se rozhodnout jen dění sledovat a účastnit se voleb apod. Proto prosím uveďte, zda si přejete:
Můžete vybrat více odpovědí, kde učíte:
Učíte na:
Učíte:
Ve škole působíte i jako:
Podílíte se na přípravě učitelů na pedagogické fakultě či jiné fakultě vzdělávající učitele?
Od jakého roku učíte? Uveďte prosím první rok, kdy jste začal učit, bez ohledu na průběžné odcházení či vracení se do školství.
Your answer
Vaše telefonní číslo:
Your answer
Váš případný komentář:
Your answer
V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., v platném znění souhlasím se zpracováváním osobních údajů. Celé znění souhlasu se zpracováním osobních údajů si přečtěte zde: https://ucitelskaplatforma.cz/index.php/souhlas-se-zpracovanim-osobnich-udaju/ *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service