Результати Work.ua Kyiv Half Marathon
Друже, нагадуємо тобі, що після онлайн-забігу 10th WORK.UA KYIV HALF MARATHON 2020 ONLINE, який відбудеться 19-20 вересня 2020 року, тобі потрібно надіслати нам підтвердження подолання обраної дистанції. Тільки після того, як ми отримаємо скрін або посилання на особистий кабінет у програмі для трекінгу, твій результат буде внесено в базу та офіційно зараховано.

☝️ Це особливо важливо для тих, хто планує пробігти всі п’ять заходів Бігової Ліги Українських Мейджорів у 2020 році та бажає отримати медаль фінішера Ліги.

Отже,
1️⃣ Перед стартом активуй програму для трекінгу (зайди в програму та натисни «Старт»).*

2️⃣ Після фінішу зупини програму.

3️⃣ Заповни дану форму (результати форми буде опрацьовано значно швидше) або надішли посилання на особисту сторінку у цій гугл-формі або скрін треку дистанції на пошту registration@runukraine.org.

❗️ Зверни увагу, для учасників, які обрали 4.2 км, трек має бути не меншим за 4.2 км, для учасників, які обрали 10 км — не меншим за 10 км, для учасників, які обрали 21.0975 км — не меншим за 21.0975 км.

Ми чекатимемо на твій трек протягом трьох днів після фінішу, тобто до 23 вересня включно.

*Для фіксації результату підходить будь-який біговий трекер, як-от: Strava, Endomondo, Nike+, TOMTOM mysport, Movescount, Polar Flow, Garmin connect, FitBit та інші відкриті сервіси.