Tokat İli Evim Yuvan Olsun kampanyası ile siz de destek olun
İçişleri Bakanlığı ve AFAD iş birliğiyle Evim Yuvan Olsun kampanyasını başlattık.
Boş evinizi depremden etkilenen vatandaşlarımıza açarak siz de destek olun.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Depremzede ailelerin kullanımı için:
*
İsim Soyisim *
TC Kimlik No *
Telefon *
İlçe *
Evin Açık Adresi *
Konut Tipi *
Bina Yaşı *
Oda Sayısı  *
Kişi Kapasitesi *
Isınma Türü *
Acıklama(Ev ile ilgili diğer acıklamalar)
Katılım Koşullarını onaylayarak: Depremzedelerin yerleştirilmesi için yukarıdaki bilgilerin AFAD’a iletilmesini,sahibinden.com’un yerleştirilecek depremzedelerin kimliği ile ilgili bilgisi olmadığını,Bilgilerimin AFAD’a iletiminden sonra yürütülecek süreçlerde sahibinden.com’un dahli ve sorumluluğunun bulunmadığını, bu süreçlerle ilgili olarak yetki ve sorumluluğun AFAD’a ait olduğunu kabul ediyorum.
*
Katılım Koşulları
“EVİM YUVAN OLSUN” KAMPANYASI KATILIM KOŞULLARI

“Evim Yuvan Olsun” kampanyasının amacı; barınma ihtiyacı olan depremzedelere konaklama desteği vermek isteyen yardımseverlerin evlerinin ve iletişim bilgilerinin, İçişleri Bakanlığı Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD)’a iletilmesidir. Bu kampanyada sahibinden.com sadece aracı olarak hareket etmektedir. Bu amaçla;

1. Başvuru formunun sahibinden.com tarafından AFAD’a iletilmesi üzerine; evler AFAD tarafından değerlendirmeye alınacak, konaklayacak depremzedeler AFAD tarafından belirlenecek, tüm süreçler AFAD tarafından yürütülecektir.

2. sahibinden.com Başvuru Formunuzu AFAD’a ilettikten sonraki süreçlerde yer almayacağı için, depremzedelerin belirlenmesi ve yerleştirilmesi ile ilgili süreçte bilgisi ya da sorumluluğu bulunmamaktadır. Evde veya eşyalarda kayıp, zarar gibi herhangi bir sorun yaşanması halinde, ilgili taraf AFAD’a sorunu iletecek, AFAD çözüm bulmak üzere gerekli çalışmaları yapacaktır.

3. AFAD’a iletilmek üzere maliki bulunduğunuz, içinde ikamet eden bulunmayan eşyalı ve eşyasız evlerinizin bilgilerini paylaşınız. İkamet ettiğiniz konutlarda ya da içinde konaklayan bulunan evlerde oda sağlamaya yönelik bilgi paylaşımında bulunmayınız.

4. Bu kampanya sadece yardım amaçlıdır. Depremzedelere destek olmak isteyen yardımseverler minimum 3 (üç) ay süre ile bedelsiz olarak evini depremzedelere tahsis edebilir veya minimum 12 (oniki) ay süre ile ederinin altında bir bedel karşılığında evini depremzedelere kiralayabilir.

5. AFAD ya da sahibinden.com tarafından gerekli görülmesi halinde “Evim Yuvan Olsun” kampanyasında değişiklik yapılabilir ya da kampanyayı sona erdirebilir.

6. Kampanya uygun evlerini depremzedelere kullandırmaya yetkili olan yardımseverler, işbu Katılım Koşulları’nı okuyup kabul ederek Başvuru Formu’nu doldurur, destek amaçlı bildireceği evlerinin ve iletişim bilgilerinin AFAD’a iletilmesine onay verir.

Required
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy