Digigirls Saaremaa 02.06.2018
Digigirls on 7.-12. klassi tüdrukutele IT-valdkonda tutvustav üritus. Juhendajateks on särasilmsed spetsialistid, kelle igapäeva töö on läbi IT-lahenduste maailma paremaks muuta.

ÜRITUS ON TASUTA.

2018. aasta juunis korraldame Digigirlsi Kuressaares, Disainimajakas, kus töötubasid korraldavad peaasjalikult Skype Eesti töötajad.

Töötamine tehnoloogiaettevõttes võib paljude jaoks tunduda kas midagi igavat või midagi, mis nõuab tugevat matemaatilist oskust. Kui vanasti oli vaja arvutiga suhtlemiseks tõesti tunda masina hingeelu riistvarani välja, siis tänapäeva programmeerimiskeeled võimaldavad igalühel üsna väikese vaevaga panna arvuti tegema seda, mida ta tahab. Tehnoloogia loomine ei ole enam (ainult) keerukate algoritmide loomine, üha enam saab väärtuslikuks erinevate oskuste kogum: tehniline mõtlemine, programmeerimisoskus, juhtimine, analüüsivõime, testimine, suhtlusoskus, tiimitöö, planeerimine, distsipliin, jne. Need on oskused, mis on tulevikus mistahes valdkonnas töötades olulised, ka siis, kui ei soovi end siduda otseselt tarkvaraarendusega.

Tule ja võta sõbranna kaasa! Isikliku arvuti kaasavõtmine on samuti mugavuse mõttes soovituslik, kuid ei ole kohustuslik! Saame ka kohapeal anda sinu kasutusse arvuti!

*Kuressaarest väljastpoolt saabuvate tüdrukute ühistranspordikulud hüvitame vajadusel.

Ees- ja perekonnanimi *
Your answer
Vanus *
Your answer
Kool *
Your answer
Klass *
Millistes töötubades sooviksid osaleda? *
Plaanime päeva jooksul viia läbi 6 erinevat töötuba, millest igal osalejal on võimalik osaleda kolmes. Proovime võimaluse piires arvestada iga osaleja huvidega, seega võid soovi korral märkida valikusse ka kõik 6 töötuba.
Required
Kas plaanid võtta sündmusele kaasa isikliku arvuti? *
Osades Digigirlsi õpitubades töötame arvutitel. Kui sul on oma arvuti, soovitame selle sul kaasa võtta, sest siis saad hiljem juba tuttaval seadmel programmeerimisega jätkata. Kui sul pole oma arvutit, siis pole ka hullu. Oleme plaaninud kõigile osalejatele ka kohapealseks kasutamiseks arvutid.
Required
Kas oled Digigirlsi sündmustel varem osalenud? *
Korraldame Digigirlsi õpitubasid alates 2013. aastast. Seni on meie sündmused toimunud Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Narvas.
Required
Kuidas kuulsid Digigirlsist? *
Required
Kas sul võiks olla huvi õppida IT-d?
Millised on sinu ootused üritusele?
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms