O uczeniu maszynowym po ludzku
Pomóż mi zrozumieć, jakiej wiedzy brakuje Ci, żeby zacząć stosować machine learning w praktyce.
Cel
Czwarta rewolucja przemysłowa nadchodzi ... i przede wszystkim chodzi o machine learning czy tak zwaną sztuczną inteligencję. Żyjemy w wyjątkowym czasie, gdy wszystko się zmienia bardzo szybko.

Uczenie maszynowe jest przecięciem dwóch dziedzin: informatyki i matematyki (statystyki). Obie są bardzo trudne dla ludzi biznesu czy osób decyzyjnych. Nawet dla ludzi technicznych to również jest skomplikowane.

Wyzwania, które będziemy mieć w przyszłości to, jak i jakie zadanie należy delegować maszynie oraz jak zarządzać ryzykiem. Dlatego rozumienia jak działa uczenia maszynowe, już staje się krytycznie ważne.

Głównym celem książki jest pokazanie, że idea machine learning naprawdę prosta. Być może to jest zaskakujące, ale niektóre pomysły zostały zainspirowane z tak zwanej mądrości tłumów. Na przykład „co dwie głowy to nie jedna”, czy jest to nowe? Nie ... ale w machine learning nazywa się „Ansambli/Ensemble".

Drugim celem jest pokazanie, że zrozumienie wszystkich szczegółów i zrozumienia jak używać machine learning to dwie różne umiejętności. Miliardy ludzi na świecie prowadzą samochód, ilu z nich tak naprawdę wie o szczegółach, np. jak działa silnik?

Podziel się swoją opinią i oczekiwaniami. To pomoże mi lepiej zrozumieć, na jakie tematy i jak głęboko powinny pokryte.

Dziękuję za Twój czas.

Zapraszam do kontaktu ze mną (vova at vova.me)
Vladimir

Czy wolisz język wizualny (nie-matematyczny), aby uczyć się o uczeniu maszynowym? *
Jakie są Twoje największe wyzwania (bolączki) w machine learning? *
Your answer
Czy masz zamiar użyć uczenia maszynowego do rozwiązywani rzeczywistych zadań? *
Jakie tematy powinny znaleźć w książce? *
Your answer
Czy chcesz mieć kod źródłowy (np. w github) wraz z wyjaśnieniem wizualnym (wtedy będzie można samodzielnie go uruchomić)?
Ile taka książka powinna kosztować (w dolarach), dla mnie to jest miernik jak bardzo jest ona potrzebna dla Ciebie? *
Your answer
Proszę powiedz mi trochę o swoim poprzednim doświadczeniu w machine learning. Jakie książki czytasz, kursy? Który z nich lubisz czy nie lubisz?
Your answer
Książka ma być w języku angielskim - czy jest ok dla ciebie?
Pozostawiając kontaktowy e-mail, będziesz w stanie śledzić postępy pisania książki oraz otrzymać rabat za Twoją pomóc w wypełnianiu tej ankiety. Dziękuję Ci bardzo...
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service