K jak Kobieta, K jak Kariera. Rozwiń się na wiosnę.
Spotkania odbędą się 22 marca w DS Jowita, ul. Zwierzyniecka 7, Poznań. Organizatorem wydarzenia jest Biuro Karier UAM. Wiosna to dobra okazja, żeby zadbać o to co masz najcenniejszego – o siebie. Zapraszamy do skorzystania z rozwojowych warsztatów i konsultacji.
"Jak Cię widzą tak Cię piszą. Szkolenie z szybkiego, lecz perfekcyjnego, dziennego makijażu, który uzupełni Twój biznesowy wizerunek." Godzina 10:00 - 11:00, sala B. Prowadząca: Monika Galuba-Trocha MOOD
Makijaż biznesowy jest niezbędną częścią naszego wizerunku w środowisku biznesowym, wzmacnia naszą wiarygodność i pewność siebie. W trakcie szkolenia usłyszysz kilka słów na temat analizy kolorystycznej i typów urody, zobaczysz techniki prawidłowego wykonywania dziennego profesjonalnego makijażu biznesowego, dowiesz się jak wygląda odpowiednia kolorystyka w makijażu biznesowym oraz poznasz proste, ale bardzo skuteczne triki makijażowe.
"Jestem (nie)fotogeniczna! Warsztat o tym, jak dobrze wyglądać na zdjęciach (prywatnych i biznesowych).” Godzina 11:30 - 13:00, sala B. Prowadząca: Agnieszka Warecha TiAmoFoto
Warsztat dla każdej kobiety, która chce dobrze wyglądać na zdjęciach. Stań twarzą w twarz z samą sobą i pooglądaj siebie na nowo. Nieważne ile masz lat. Jesteś cudowną kobietą i zasługujesz na świetne zdjęcia. W trakcie warsztatu przewidziałam czas zarówno na inspirującą rozmowę w swobodnej, pełnej akceptacji atmosferze, jak i przede wszystkim na praktyczne wskazówki.
"Odkryj w sobie perłę – wyprawa w poszukiwaniu talentów." Godzina 13:15 - 16:30, sala A.
UWAGA! Szkolenie odbywa się w tym samym czasie co "Moda na sukces..." Wyprawa w krainę wyobraźni i pomysłów, gdzie w atmosferze inspiracji i współdziałania możemy odkryć to, co w nas najlepsze. Szkolenie dla kobiet, które w poszukiwaniu swojej ścieżki kariery nie boją się marzyć, odkrywać, zaglądać w głąb siebie, dla tych, co poszukują w sobie perły - dla prawdziwych poławiaczy pereł.
"Moda na sukces – kariera szyta na miarę." Godzina 13:15 - 16:30, sala D
UWAGA! Szkolenie odbywa się w tym samym czasie co "Odkryj w sobie perłę..." Spotkanie, w trakcie którego zagłębimy się w arkana sukcesu i wspólnie odkryjemy to, co leży u jego podstaw. Czym jest sukces i co oznacza dla każdego z nas? Szkolenie dla kobiet, które pragną zaplanować swoją ścieżkę kariery w oparciu o własne wartości, dążenia i aspiracje.
Imię i Nazwisko *
Your answer
Adres e-mail *
Your answer
Kierunek i rok studiów *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms